Школи, які беруть участь у Програмі “Демократична школа”


Школи-учасниці Програми у 2015-2017 роках – I цикл

Школи-учасниці Програми у 2016-2018 роках – II цикл

Школи-учасниці Програми у 2017-2019 роках – III цикл

Школи-учасниці Програми у 2018-2020 роках – IV цикл

 

Волинська область

 

  Комунальний заклад “Середня загальноосвітня школа №12” Кам’янської міської ради

  Комунальний заклад «Широківська школа №1 загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів» Широківської селищної ради Дніпропетровської області

Донецька область

Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №15

Краматорська українська гімназія 

Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13

Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6

Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів

Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №16

Селидівська загальноосвітня гімназія 

Дружківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17

Бахмутський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 – багатопрофільний ліцей”

Українська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 13 Селидівської міської ради

 Курахівська гімназія “Престиж” Мар’їнської районної ради Донецької області

 Комунальный заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №33 м.Маріуполя Донецької області

 Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Костянтинівської міської ради Донецької області

 Нескучненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великоновосілківської  районної ради Донецької області імені Миколи Олександровича Корфа

 

Житомирська область

Ліцей №2 м.Житомира

ОНЗ  “Баранівська гімназія”

Вацлавпільська гімназія Пулинського району

Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

 Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Житомирської області

 Комунальна установа Вишевицької сільської ради “Вишевицький ліцей” Житомирської області

 

Закарпатська область

Ужгородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов

Перечинська гімназія ІІ-ІІІ ступенів суспільно – гуманітарного напрямку 

Оноківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Ужгородської районної ради Закарпатської обл.

Тур’я-Реметівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

 Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ супенів №6 імені В.С.Гренджі-Донського Ужгородської міської ради Закарпатської області

 Кам’яницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

Запорізька область

Мелітопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №23

Володимирівський навчально-виховний комплекс “школа І-ІІІ ступенів – гімназія «Успіх”

Комунальний заклад “Дніпрорудненська спеціалізована І-ІІІ ступенів школа”Талант” Василівської районної ради 

Навчально-виховний комплекс №16 м. Мелітополь

Олексіївський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Смирновської сільської ради

Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8

 Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 101 Запорізької міської ради Запорізької області

 Опорний навчально-виховний заклад Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.М. Темника Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області

 Вознесенська загальноосвітня школа I-III ступенів Мелітопольської районної ради Запорізької області

Івано-Франківська область

Верховинська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів

П’ядицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.Степана Мельничука П’ядицької сільської ради об’єднаної територіальної громади Коломийського району

Підмихайлівський навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів Калуської районної ради

 Долинський науковий ліцей-інтернат Долинської районної ради Івано-Франківської області

 Івано-Франківський природничо-математичний ліцей Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області

 Хімчинський ліцей “Інтелект” Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Косівського району Івано-Франківської області

 Ямницький ліцей Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади Івано-Франківської області

Київська область

Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням економіки та права №2 

Васильківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9

Шкарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білоцерківської районної ради

Школа І – ІІІ ступенів № 309 Дарницького району м. Києва

Макарівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей”

Школа І-ІІІ ступенів № 292 імені гетьмана України Івана Мазепи Деснянського району міста Києва

Немішаївський навчально— виховний комплекс “Спеціалізована  школа ІІ—ІІІ ступенів”

Спеціалізована авіаційно-технологічна школа №203 м.Києва

Васильківський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” № 4

 Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області

 Опорний загальноосвітній навчальний заклад Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

 Гімназія №172 “Нивки”

 Саливінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

 

Кіровоградська область

Комунальний заклад “Навчально – виховне об’єднання № 6 “Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання

Новоукраїнський НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови – гімназія № 7

 Маловисківська загальноосвітня школа №4  І-ІІІ ступенів Маловисківської міської ради Кіровоградської області

  Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4 Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області 

 

Луганська область

Комунальний НВК “Рубіжанський ліцей”

ЗОШ  І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька

Нещеретівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Білокуракинської районної ради

Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

   Комунальний заклад Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Лисичанської міської ради Луганської області

 Бутівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чмирівської ОТГ Старобільського району Луганської області

Львівська область

Ліцей “Інтелект“ Львівської міської ради

Середня загальноосвітня школа №23 м.Львова

Жидачівський загальноосвітній НВК “Початкова школа – гімназія ім. О.Партицького”

Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12

Волсвинська ЗОШ І-ІІ ступенів Сокальської районної ради

Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівської районної ради

 Старицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Яворівської районної ради Львівської області

 Навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа-гімназія» ім. М.Шашкевича с. Дуліби

Ліцей «Оріяна» м. Львів

Бродівська гімназія ім.І.Труша

Миколаївська область

Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №29

Вознесенська гімназія №1

Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вітовської районної ради

 Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31

 Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Олега Ольжича Миколаївської міської ради Миколаївської області

Одеська область

Чорноморська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6

Опорний заклад “Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів” Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району

Зеленогірська ЗОШ І-ІІІ ступенів Любашівського району

ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Новоборисівки Великомихайлівського району

Радісненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іванівської районної ради

Одеська ЗОШ №81 І-ІІІ ступенів

 Одеська загальноосвітня школа № 107 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

 Одеська загальноосвітня школа №85 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

 Йосипівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області

Полтавська область

Миргородський НВК (днз-знз) “Гелікон”

Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Опорний заклад “Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів» Кременчуцького району

Крменчуцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів – позашкільний навчальний заклад №2”

Глобинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

 Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л.І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

 Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Полтавської області

 Недогарківський ліцей Недогарківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області

Рівненська область

Рівненський НВК №12

Сарненський районний ліцей “Лідер”

Рівненський НВК №2 “Школа-ліцей”

Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

 Комунальний заклад “Бабинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Бабинської сільської ради Гощанського району

 Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа I-III ступенів №2-ліцей” ім. П.Г. Стрижака Радивилівської міської ради Радивилівського району Рівненської області

Сумська область

Глухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Конотопська гімназія

Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №27

Приватний загальноосвітній навчальний заклад Сумська приватна гімназія “Просперітас”

Шосткинський НВК: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей

 Конотопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Сумської області

Тернопільська область

Заліщицька державна гімназія

Зборівська державна українська гімназія ім. Романа Завадовича

Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №28

НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ с. Великі Гаї”

 Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14 імені Богдана Лепкого Тернопільської міської ради Тернопільської області

 Козівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1

 

Харківська область

Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №59

Мереф’янський медичний ліцей

Близнюківський ліцей

Чугуївський НВК “ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів” № 8

Біляївський ліцей Первомайської районної державної адміністрації Харківської області

Первомайська гімназія №3 Харківської області

 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 80 Харківської міської ради Харківської області

 Лозівська загальноосвітняшкола І-ІІІ ступенів № 11 Лозівської міської ради Харківської області

 Комунальний заклад “Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 49 Харківської міської ради Харківської області імені Харківських дивізій”

 Комунальний заклад “Кегичівський ліцей Кегичівської районної ради Харківської області”

 

 

Херсонська область

Голопристанська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4

Каховська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4

Каховська СЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням іноземних мов

Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради

 Великоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

 Опорний заклад – навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад-позашкільний навчальний заклад-гімназія” Асканія-Нова селищної ради

 

 

Хмельницька область

НВК №9 м. Хмельницького

Новоселицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади

Навчально-виховне об’єднання № 23 м. Хмельницького

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27 імені Дмитра Іваха м. Хмельницького

 Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Хмельницької області

 Летичівський навчально-виховний комплекс №2 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія” Летичівської селищої ради Хмельницької області

 

Черкаська область

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 

Носачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради

ОНЗ “Білозірська ЗОШ І-ІІІ ступенів” Білозірської сільської ради Черкаського району

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

Золотоніська загальноосвітня школа I-III ступенів №3

Канівська гімназія ім. Івана Франка

Смілянський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15” Смілянської міської ради Черкаської області

Пальмірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

 

Чернівецька область

Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38 

Чернівецька ЗОШ №5

Середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Мошанець Кельменецького району

 Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №13 Чернівецької міської ради Чернівецької області

 

Чернігівська область

Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17

Опорний заклад “Деснянський НВК “Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня”

Ладанська гімназія Прилуцької районної ради

Опорний заклад – Остерська гімназія

Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна

Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів “Варвинський ліцей №1”