Школи, які беруть участь у Програмі “Демократична школа”


 

Школи-учасниці Програми у 2015-2017 роках

Школи-учасниці Програми у 2016-2018 роках

Школи-учасниці Програми у 2017-2019 роках

Вінницька область

НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія № 2 Вінницької міської ради”

Загальноосвітній НВК І-ІІІ ступенів “Школа-дитячий садок” №6 Козятинської міської ради

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 Вінницької міської ради

Волинська область

Залізницький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок” Любешівського району

Ковельська міська гімназія імені Олени Пчілки

ОНЗ “Дубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів” Ковельського району

Баївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луцького району

НВК “Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 – колегіум”

Дніпропетровська область

Комунальний заклад “Дніпровокам’янська СЗШ І-ІІІ ст “Верхньодніпровської районної радДніпровокам’янська філія І-ІІ ступенів КЗ “Ганнівський НВК “СЗШ – ДНЗ” Верхньодніпровської районної радии

НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів №1 – Покровська гімназія”

Марганецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №122

Солонянська СЗШ №1 І-ІІІ ступенів (опорний заклад)

Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ступенів

ОНЗ “Лихівська ЗОШ І-ІІІ ступенів П’ятихатської районної ради”

Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів Верхньодніпровської районної ради

ОНЗ “Апостолівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1”

Донецька область

Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №15

Краматорська українська гімназія 

Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13

Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6

Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів

Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №16

Селидівська загальноосвітня гімназія 

Дружківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17

Бахмутський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 – багатопрофільний ліцей”

Українська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 13 Селидівської міської ради

Житомирська область

Ліцей №2 м.Житомира

ОНЗ  “Баранівська гімназія”

Вацлавпільська гімназія Пулинського району

Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Закарпатська область

Ужгородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов

Перечинська гімназія ІІ-ІІІ ступенів суспільно – гуманітарного напрямку 

Оноківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Ужгородської районної ради Закарпатської обл.

Тур’я-Реметівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Запорізька область

Мелітопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №23

Володимирівський навчально-виховний комплекс “школа І-ІІІ ступенів – гімназія «Успіх”

Комунальний заклад “Дніпрорудненська спеціалізована І-ІІІ ступенів школа”Талант” Василівської районної ради 

Навчально-виховний комплекс №16 м. Мелітополь

Олексіївський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Смирновської сільської ради

Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8

Івано-Франківська область

Верховинська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів

П’ядицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.Степана Мельничука П’ядицької сільської ради об’єднаної територіальної громади Коломийського району

Підмихайлівський навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів Калуської районної ради

Київська область

Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням економіки та права №2 

Васильківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9

Шкарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білоцерківської районної ради

Школа І – ІІІ ступенів № 309 Дарницького району м. Києва

Макарівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей”

Школа І-ІІІ ступенів № 292 імені гетьмана України Івана Мазепи Деснянського району міста Києва

Немішаївський навчально— виховний комплекс “Спеціалізована  школа ІІ—ІІІ ступенів”

Спеціалізована авіаційно-технологічна школа №203 м.Києва

Васильківський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” № 4

Кіровоградська область

Комунальний заклад “Навчально – виховне об’єднання № 6 “Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання

Новоукраїнський НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови – гімназія № 7

Луганська область

Комунальний НВК “Рубіжанський ліцей”

ЗОШ  І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька

Нещеретівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Білокуракинської районної ради

Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Львівська область

Ліцей “Інтелект“ Львівської міської ради

Середня загальноосвітня школа №23 м.Львова

Жидачівський загальноосвітній НВК “Початкова школа – гімназія ім. О.Партицького”

Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12

Волсвинська ЗОШ І-ІІ ступенів Сокальської районної ради

Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівської районної ради

Миколаївська область

Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №29

Вознесенська гімназія №1

Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вітовської районної ради

Одеська область

Чорноморська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6

Опорний заклад “Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів” Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району

Зеленогірська ЗОШ І-ІІІ ступенів Любашівського району

ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Новоборисівки Великомихайлівського району

Радісненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іванівської районної ради

Одеська ЗОШ №81 І-ІІІ ступенів

Полтавська область

Миргородський НВК (днз-знз) “Гелікон”

Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Опорний заклад “Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів» Кременчуцького району

Крменчуцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів – позашкільний навчальний заклад №2”

Глобинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Рівненська область

Рівненський НВК №12

Сарненський районний ліцей “Лідер”

Рівненський НВК №2 “Школа-ліцей”

Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Сумська область

Глухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Конотопська гімназія

Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №27

Приватний загальноосвітній навчальний заклад Сумська приватна гімназія “Просперітас”

Шосткинський НВК: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей

Тернопільська область

Заліщицька державна гімназія

Зборівська державна українська гімназія ім. Романа Завадовича

Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №28

НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ с. Великі Гаї”

Харківська область

Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №59

Мереф’янський медичний ліцей

Близнюківський ліцей

Чугуївський НВК “ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів” № 8

Біляївський ліцей Первомайської районної державної адміністрації Харківської області

Первомайська гімназія №3 Харківської області

 

Херсонська область

Голопристанська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4

Каховська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4

Каховська СЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням іноземних мов

Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради

 

Хмельницька область

НВК №9 м. Хмельницького

Новоселицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади

Навчально-виховне об’єднання № 23 м. Хмельницького

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27 імені Дмитра Іваха м. Хмельницького

Черкаська область

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 

Носачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради

ОНЗ “Білозірська ЗОШ І-ІІІ ступенів” Білозірської сільської ради Черкаського району

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

Золотоніська загальноосвітня школа I-III ступенів №3

Канівська гімназія ім. Івана Франка

Чернівецька область

Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38 

Чернівецька ЗОШ №5

Середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Мошанець Кельменецького району

Чернігівська область

Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17

Опорний заклад “Деснянський НВК “Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня”

Ладанська гімназія Прилуцької районної ради

Опорний заклад – Остерська гімназія

Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна

Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів