м. Мелітополь

Facebook

Я в програмі «Демократична школа», бо філософія і цінності програми співпадають з моїми життєвими цінностями, а робити те, у що віриш – це задоволення! А ще вірю у теорію великої мети і мистецтво маленьких кроків: програма ставить серйозну мету і надає вибір шляхів і практичних інструментів для її покрокового досягнення.

На щодень я працюю учителькою англійської мови, української мови та літератури у Мелітопольській спеціалізованій школі №23.

Мої зацікавлення: освіта, йога, живопис, літературна творчість, подорожі.

Зі шкільними командами я найохочіше працюю над темами, які окреслюються у процесі аналізу специфіки та потреб кожної команди – люблю планувати «за індивідуальним лекалом».

Тематичні напрямки: участь молоді, освіта з демократичного громадянства та освіта з прав людини, співпраця з громадою, розвиток критичного мислення та медіакомпетентності, ціннісно орієнтована освіта, Хартія Ради Європи, компетентності для культури демократії, реалізація наскрізної лінії «Громадянська відповідальність».

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: спостерігати за «вау»-ефектом під час підсумкових зустрічей – коли люди усвідомлюють, що реальність краща за очікування і вони отримали від участі в програмі більше, ніж очікували. Розділяти справжні позитивні емоції людей – дивовижний момент!