м. Херсон

Facebook

Я в програмі «Демократична школа», бо хочу, щоб наша країна стала європейською демократичною державою не на папері, а насправді. А це можливо через поширення освіти длядемократичного громадянства й освіти з прав людини

На щодень я працюю викладачем української мови і літератури, англійської мови і зарубіжної літератури  в Херсонській академії неперервної освіти.

Найбільше зацікавлення мого життя – це моя родина, для якої люблю готувати всілякі смаколики. Ще одне хобі – читання, обожнюю у вільну хвилинку почитати для душі, розуму та фаху.

Зі шкільними командами я найохочіше працюю з тем: «Реалізація елементів ОДГ/ОПЛ в освітній процес», «Драбина участі Харта», «Компетентності для культури демократії», «Демократичне середовище та врядування».

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: учнівська активність, коли молодь не боїться вільно висловлювати думки, які можливо суперечать очікуванням від педагогів та адміністрації, активність батьків, які говорять розумні, доречні речі, коли шкільна громада готова ініціювати, творити, діяти.