м. Одеса

Facebook

Я в програмі «Демократична школа», оскільки вважаю, що школа має бути «безпечним» середовищем для дітей де реалізовуються їх потреби в розвитку та в пізнанні, де учитель – це партнер, людина, яка виховує не стільки словом, скільки дієвим прикладом, життєвою позицією, де демократія – це не поняття, що вивчається у шкільних курсах історії та правознавства, а стиль життя. Програма «Демократична школа» – саме та рушійна сила, що сприяє реалізації даних засад.

На щодень я працюю заступником директора з навчально-виховної роботи Одеської ЗОШ № 81 Одеської міської ради Одеської області, викладаю історію, займаюся організацією альтернативного освітнього середовища.

Мої зацікавлення: саморозвиток та самовдосконалення, пошук оптимальних освітніх систем.

Зі шкільними командами я найохочіше працюю з питань організації та активізації учнівського самоврядування; над виробленням спільних правил співпраці у шкільному колективі; над питаннями інтеграції ОДГ\ОПЛ в освітній процес.

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: коли у педагогів формується усталена позиція партнерських відносин з учнями та батьками щодо шкільного життя, а учні розуміють, що не варто тільки «бажати чогось від дорослих», слід приймати рішення і брати на себе відповідальність.