м. Вінниця

Facebook

Я в програмі «Демократична школа», бо щиро вірю в те, що освіту в Україні можливо трансформувати на якісно новий рівень і починати ці зміни варто з демократизації освітнього процесу та освітнього середовища в навчальних закладах. Дана програма спрямована на це і надає відповідну підтримку небайдужим громадянам (освітянам, школярам та їхнім батькам, освітянам, а також усій громаді) у поступовому впровадженні даних змін.  

На щодень я працюю вчителем іноземних мов у Вінницькій приватній гімназії “Дельфін”, а також активно долучаюсь до діяльності ГО Вінницький регіональний центр інформації “Креатив” у якості тренера з неформальної освіти, волонтера та учасника міжнародних проектів та тренінгів у рамках програми ЄС “Еразмус+”.

Мої зацікавлення: іноземні мови та їх викладання, туризм, неформальна освіта та її інтеграція з формальною у системі державних освітніх закладів.

Зі шкільними командами я найохочіше працюю над темами трансформації конфліктів, ефективного спілкування, публічного говоріння.

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: як і в будь-якій іншій сфері діяльності, улюбленим моментом є усвідомлення, що витрачені зусилля були не даремні та  помітні через позитивні зміни та зрушення.