ewc ce

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Школи, які беруть участь у Програмі “Демократична школа”

(назви шкіл та посилання на сайти станом на травень 2021 року)

Школи-учасниці Програми у 2015-2017 роках – I цикл

Школи-учасниці Програми у 2016-2018 роках – II цикл

Школи-учасниці Програми у 2017-2019 роках – III цикл

4thШколи-учасниці Програми у 2018-2020 роках – IV цикл

5th Школи-учасниці Програми у 2020-2021 роках - V цикл

10 schools    Школи-учасниці Програми: компонент "Формування та оцінювання громадянських компетентностей" у 5-9 класах (1-й етап)

52 школиШколи-учасниці Програми: компонент "Формування та оцінювання громадянських компетентностей" у 5-9 класах (2-й етап)

Вінницька область

НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія № 2 Вінницької міської ради”

52 школиЗагальноосвітній НВК І-ІІІ ступенів “Школа-дитячий садок” №6 Козятинської міської ради

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 Вінницької міської ради

4th Брацлавська спеціалізована школа I-III ступенів-гімназія Немирівського району Вінницької обласної Ради

4th Комунальний заклад “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Вінницької міської ради”

4th Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія” комунальної власності територіальної громади м. Жмеринки Вінницької області

5thЗагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Селище, Тиврівський р-н

5thКомунальний заклад "Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 6 Вінницької міської ради"

5th Вінницька приватна гімназія "Дельфін"

5th Немирівський НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№1 ім. М.Д. Леонтовича - гімназія" Немирівської міської ради Вінницької області

Волинська область

 

4th Комунальний заклад "Гімназія №12" Кам’янської міської ради

4th Комунальний заклад «Широківська школа №1 загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Широківської селищної ради Дніпропетровської області

5th Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №125 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

5th Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області

 

Донецька область

Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №15

Краматорська українська гімназія

Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6

Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів

Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №16

52 школиСелидівська загальноосвітня гімназія

Дружківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17

Бахмутський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 – багатопрофільний ліцей”

Українська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 13 Селидівської міської ради

 4thКурахівський ліцей "Престиж" (академічного спрямування) Курахівської міської ради Донецької області 

4th Комунальный заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №33 м.Маріуполя Донецької області

4th Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Костянтинівської міської ради Донецької області

 4thНескучненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області імені Миколи Олександровича Корфа

52 школиВеликоновосілківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Великоновосілківської районної ради Донецької області

52 школиКЗ "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45 Маріупольської міської ради Донецької області"

5th КЗ "Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи № 1 Маріупольської міської ради Донецької області"

5th НВК "Загальноосвітня школа-дошкільний навчальний заклад" Костянтинівської міської ради Донецької області

5th КЗ Верхньоторецький НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Ясинуватського р-ну  Донецької області

5th Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - ліцей "Гармонія" Мирноградської міської ради Донецької області

 

Житомирська область

Ліцей №2 м.Житомира

Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради

Вацлавпільська гімназія Пулинського району

Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

 4thНовоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Житомирської області

4th Комунальна установа Вишевицької сільської ради "Вишевицький ліцей" Радомишльського району Житомирської області

52 школиЛіцей №1 імені Лесі Українки міста Новограда-Волинського Житомирської області

5th Опорний навчальний заклад Біотехнологічний ліцей "Радовель"

5th НВК "Школа-гімназія-ліцей" №10 м. Бердичева Житомирської області

 

Закарпатська область

Ужгородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов

Перечинська гімназія ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку

Оноківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Ужгородської районної ради Закарпатської обл.

52 школиТур’я-Реметівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4th Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ супенів №6 імені В.С.Гренджі-Донського Ужгородської міської ради Закарпатської області

4th Кам’яницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

52 школиКЗ "Лінцівський ліцей Середнянської селищної ради"

5th Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів Ужгородської міської ради Закарпатської області

 

Запорізька область

52 школи Мелітопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №23

Володимирівський навчально-виховний комплекс “школа І-ІІІ ступенів – гімназія «Успіх”

Комунальний заклад “Дніпрорудненська спеціалізована І-ІІІ ступенів школа”Талант” Василівської районної ради

Навчально-виховний комплекс №16 м. Мелітополь

Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області 

Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8

4th Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 101 Запорізької міської ради Запорізької області

 4thОпорний навчально-виховний заклад Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.М. Темника Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області

 4thВознесенська загальноосвітня школа I-III ступенів Костянтинівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області

52 школиКЗ "Опорний заклад загальної середньої освіти "Престиж" Гуляйпільської міської ради

5th Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Успіх" Новобогданівської сільської ради Мелітопольського р-ну Запорізької області

5th Комунальний заклад "Гуляйпільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Гуляйпільської міської ради

 

Івано-Франківська область

Верховинський ліцей №1

52 школиП'ядицький ліцей імені Степана Мельничука П'ядицької сільської ради об'єднаної територіальної громади Коломийського району Івано-Франківської області

Підмихайлівський ліцей Новицької сільської ради Калуського району Івано-Франківської області Калуського району Івано-Франківської області

4th Долинський науковий ліцей-інтернат Долинської районної ради Івано-Франківської області

4th Ліцей імені Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради

4th Хімчинський ліцей “Інтелект” Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Косівського району Івано-Франківської області

4th Ямницький ліцей Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади Івано-Франківської області

52 школиСтарогвіздецька гімназія

5th Косівський ліцей №1 імені Ярослава Мудрого

5th Ліцей № 4 Івано-Франківської міської ради

5th Ліцей N21 Івано-Франківської міської ради

 

Київ і Київська область

Славутицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4 Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області

10 schools Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням економіки та права №2

Васильківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9

Шкарівський академічний ліцей - центр позашкільної освіти Білоцерківської районної ради

Школа І – ІІІ ступенів № 309 Дарницького району м. Києва

Макарівський багатопрофільний ліцей 

Школа І-ІІІ ступенів № 292 імені гетьмана України Івана Мазепи Деснянського району міста Києва

Немішаївський навчально— виховний комплекс “Спеціалізована школа ІІ—ІІІ ступенів - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”

52 школиСпеціалізована авіаційно-технологічна школа №203 м.Києва

Васильківський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” № 4

4th Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області

4th Опорний загальноосвітній навчальний заклад Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

4th Гімназія №172 “Нивки”

4th Саливінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

52 школиСпеціалізована школа №80 м.Києва

52 школиПутрівський опорний заклад освіти - освітній центр Глевахівської селищної ради Фастівського району Київської області

52 школиПіщанське навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -дитячий садок"

52 школиБілоцерківське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб» Білоцерківської міської ради Київської області

5th Острійківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

5th Пилипчанський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" 

 5th Бородянський СЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням окремих предметів  

5th Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 106  з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського р-ну м. Києва

5th Середня загальноосвітня школа №281 Святошинського р-н.у м.Києва

 

Кіровоградська область

10 schools Комунальний заклад “Навчально-виховне об’єднання № 6 “Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання "Натхнення" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області" "Натхнення" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

Новоукраїнський НВК “Загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназія "Лідер"

4th Маловисківська загальноосвітня школа №4 І-ІІІ ступенів Маловисківської міської ради Кіровоградської області

4th Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4 Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області

52 школиКомунальний заклад "Добровеличківський ліцей "Інтелект"

52 школиКомунальний заклад "Кущівська гімназія міської ради міста Кропивницького"

5th Комунальний заклад "Навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24 – центр дитячої та юнацької творчості "Оберіг" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

5th Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічнянської міської ради

 

Луганська область

Комунальний НВК “Рубіжанський ліцей”

ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька

52 школиНещеретівська гімназія Білокуракинської селищної ради Луганської області

Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

 4thКомунальний заклад Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Лисичанської міської ради Луганської області

 4thБутівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чмирівської ОТГ Старобільського району Луганської області

52 школиКрасноріченський ліцей Красноріченської селищної ради Луганської області

5th Комунальний навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІ ступенів №5 - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Рубіжанської міської ради Луганської області

 

Львівська область

52 школиЛіцей “Інтелект“ Львівської міської ради

Середня загальноосвітня школа №23 м.Львова

Жидачівський загальноосвітній НВК “Початкова школа – гімназія ім. О.Партицького”

Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12

Волсвинська ЗОШ І-ІІ ступенів Червоноградської міської ради Львівської області

Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівської районної ради

 4thСтарицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Яворівської районної ради Львівської області

4th Навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа-гімназія» ім. М.Шашкевича с. Дуліби

4thЛіцей «Оріяна» Львівської міської радиської міської ради

 4thБродівська гімназія ім.І.Труша

52 школиКозівський ОНЗЗСО І-ІІІ ст-ліцей імені М. Гаврилка при Львівському національному університеті імені Івана Франка Сколівської районної ради

52 школиСередня загальноосвітня школа № 77 м.Львова з поглибленим вивченням економіки та управлінської діяльності

5th НВК "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад ім.о.І.Могильницького" села Міженець Добромильської міської ради Самбірського району Львівської області

5th Рихтицька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Дрогобицького р-ну

5th Воля-Висоцька загальноосвітня школа Жовківського р-н.у Львівської області

5th Пустомитівська загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів імені Василя Кучабського

5th Стенятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

5th Рудянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гніздичівської селищної ради

 

Миколаївська область

10 schools Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №29

Вознесенська гімназія імені Тараса Шевченкамені Тараса Шевченка

Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Первомайської селищної ради Миколаївської області Миколаївської області

4th Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31

4th Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Олега Ольжича Миколаївської міської ради Миколаївської області

52 школиМиколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаївської області

52 школиНовокостянтинівський ЗЗСО І-ІІІ ст Братської районної ради Миколаївської області

5th Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 44 Миколаївської міської ради Миколаївської області

5th Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка Олександрівської селищної ради Вознесенського р-ну Миколаївської області

5th Горохівська ЗОШ І-ІІІ ст.Снігурівської районної ради Миколаївської області

5th Ковалівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївської районної ради Миколаївської області

 

Одеська область

Чорноморська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6

Опорний заклад “Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів” Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району

52 школиЗеленогірська ЗОШ І-ІІІ ступенів Любашівського району

ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Новоборисівка Новоборисівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області

Радісненський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Знам'янської сільської ради Іванівського району Одеської області

Одеська ЗОШ №81 І-ІІІ ступенів

 4thОдеська загальноосвітня школа № 107 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

4th Одеська загальноосвітня школа №85 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

4th Йосипівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Маяківської сільської ради

52 школиОдеська загальноосвітня школа №11 I-III cт. Одеської міської ради Одеської області

5th Білгород-Дністровська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №6

5th Доброславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія"

 

Полтавська область

10 schools Миргородський НВК (днз-знз) “Гелікон”

10 schools Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Опорний заклад “Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів» Кременчуцького району

Кременчуцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів – позашкільний навчальний заклад №2”

Глобинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

 4thСпеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л.І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

4th Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Полтавської області

4th Недогарківський ліцей Недогарківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області

52 школиОпорний заклад Пирятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Пирятинської міської ради Полтавської області

52 школиКременчуцький ліцей № 10 «Лінгвіст» Кременчуцької міської ради Полтавської області

52 школиПолтавська гімназія №17 Полтавської міської ради Полтавської області

5th Штомпелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області

5th Покровський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області

5th Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

 

Рівненська область

Рівненський НВК №12

52 школиСарненський районний ліцей “Лідер”

Рівненський НВК №2 “Школа-ліцей”

Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

4th Бабинський ліцей Бабинської сільської ради Гощанського району Рівненської області

4th Радивилівський ліцей №2 ім. П.Г. Стрижака Радивилівської міської ради Радивилівського району Рівненської області

52 школиПривільненський ліцей Привільненської сільської ради Дубенського району Рівненської області

52 школиРівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Рівненської міської ради

5th Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Центр надії" імені Надії Маринович Рівненської міської ради

5th Комунальний заклад "Клеванська спеціальна школа №1 І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

 

Сумська область

Глухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

52 школиКонотопська гімназія

52 школиСумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №27

Приватний загальноосвітній навчальний заклад Сумська приватна гімназія “Просперітас”

Шосткинський НВК: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей

4th Конотопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Сумської області

52 школиВеликочернеччинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Сумської міської ради

5th Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради Сумської області

5th Краснопільська гімназія Краснопільської селищної ради Сумської області

5th Стецьківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області

 

Тернопільська область

Заліщицька державна гімназія

Зборівська державна українська гімназія ім. Романа Завадовича

Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №28

НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ с. Великі Гаї”

4th Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14 імені Богдана Лепкого

4th Козівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Козівської селищної ради

5th Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №4

5th Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Тернопільської міської ради Тернопільської області

 

Харківська область

Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №59

52 школиКЗ "Мереф’янський медичний ліцей"

Близнюківський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області

Чугуївський НВК “ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів” № 8

Біляївський ліцей Біляївської сільської ради Лозіського району Харківської області

Первомайський ліцей №3 "Успіх" Первомайської міської ради Харківської області

4th Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 80 Харківської міської ради Харківської області

4th Лозівський ліцей № 11 Лозівської міської ради Харківської області

4th Комунальний заклад “Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 49 Харківської міської ради Харківської області імені Харківських дивізій”

4th КЗ “Кегичівський ліцей Кегичівської районної ради Харківської області”

52 школиХарківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №87 Харківської міської ради Харківської області

5th Коломацький ліцей імені Героя Радянського Союзу І. Є. Єгорова Коломацької селищної ради Коломацького району Харківської області

5th КЗ "Лозівський ліцей №10" Лозівської міської ради Харківської області

 

Херсонська область

Голопристанська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4

Каховська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4

Каховська СЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням іноземних мов

52 школиГаврилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради

4thВеликоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

4thОпорний заклад - навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад - позашкільний навчальний заклад - гімназія" Асканія-Нова селищної ради Херсонської області  

52 школиТавричанський опорний КЗЗСО ім. О.Гатила

5th Нововоронцовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Нововоронцовської селищної ради Херсонської області

 

Хмельницька область

НВК №9 м. Хмельницького

52 школиНовоселицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади

Навчально-виховне об’єднання № 23 м. Хмельницького

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27 імені Дмитра Іваха м. Хмельницького

4th Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Хмельницької області

4th Летичівський ліцей №2 Летичівської селищої ради Летичівського району Хмельницької області

52 школиХмельницька гімназія №1 імені Володимира Красицького

5th Крупецький ліцей

 

Черкаська область

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

Носачівська гімназія Ротмістрівської сільської ради

ОНЗ “Білозірська ЗОШ І-ІІІ ступенів” Білозірської сільської ради Черкаського району

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

Золотоніська загальноосвітня школа I-III ступенів №3

52 школиКанівська гімназія ім. Івана Франка

4thСмілянський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15” Смілянської міської ради Черкаської області

4thЗаклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів "Пальміра" Вознесенської сільської ради Золотоніського району Черкаської області

52 школиЧеркаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8

5th Сунківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області

5th Черкаська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 28 ім. Т.Г. Шевченка Черкаської міської ради Черкаської області

5th Комунальний заклад "Смілянська спеціалізована мистецька школа-інтернат Черкаської обласної ради"

 

Чернівецька область

10 schools Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38

52 школиЧернівецька ЗОШ №5

Середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Мошанець Кельменецького району

4th Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №13 Чернівецької міської ради Чернівецької області

52 школиЧернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №37 Чернівецької міської ради

5th Добриновецький заклад загальної середньої освіти Юрковецької сільської ради Заставнівського р-ну Чернівецької області

5th Клішковецька гімназія

 

Чернігівська область

10 schools Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17

10 schools Опорний заклад “Деснянський НВК “Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня”

Ладанська гімназія Прилуцької районної ради

Опорний заклад – Остерська гімназія

Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна

Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лосинівської селищної ради Ніжинського району Чернігівської області

4th Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів “Варвинський ліцей №1”

52 школиНіжинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Ніжинської міської ради Чернігівської області

52 школиЛіцей №15 м. Чернігова

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

ewc ce mo norw

Програма реалізується у співпраці з БО «Центр освітніх ініціатив» й ІСАР «Єднання»,
за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


logo footer 2 logo2

© 2021 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда