ewc ce

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Картки “Демократія для всіх”

cover record1

Інтерактивні методи для формування та оцінювання громадянських компетентностей: Картки “Демократія для всіх”

Програма підтримки освітніх реформ в Україні “Демократична школа” розпочинає серію вебінарів, присвячених використанню інтерактивних методів навчання для формування і оцінювання громадянських компетентностей.

Пропонуємо запис вебінару, який відбувся 21 грудня 2018 року (тривалість відео 36 хвилин). Вебінар знайомить учасників з картковою вправою “Демократія для всіх”. Вправа має на меті спонукати до дискусії про демократію і демократичні практики, передовсім у навчанні і в оцінюванні. Вона розрахована на різні цільові аудиторії, проте на вебінарі буде представлений досвід застосування в педагогічних колективах.  Вправу було розроблено  організацією Learn to Change, Change to Learn (www.learntochange.eu). Перед вебінаром радимо ознайомитись з картками.
Методичні рекомендації до запропонованих вправ.

Спікерки вебінару

Pascale
 
Паскаль Момпуа-Гайар 
Експертка Ради Європи

Паскаль живе і працює у Стразбурзі (Франція), очолює організацію Learn to Change, Change to Learn. Вона є співавторкою вправи, яку буде представлено під час вебінару, а також  співрозробницею Рамки компетентностей для культури демократії Ради Європи (https://www.coe.int/en/web/education/competences-for-democratic-culture).

 

 

Kidalova

 
Наталія Кідалова
Вчитель української мови та літератури та англійської мови Мелітопольської ЗОШ №23

Наталія є тренеркою Програми “демократична школа”. Вона є авторкою перекладу вправи “Демократія для всіх”, співавторка посібника “Громадянська відповідальність. 80 вправ для розвитку громадянської та соціальної компетентностей під час вивчення різних шкільних предметів”

 

ewc ce mo norw

Програма реалізується у співпраці з БО «Центр освітніх ініціатив» й ІСАР «Єднання»,
за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


logo footer 2 logo2

© 2020 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда