TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Через Дикий Інтернет Ліс

або посилання українською: https://rm.coe.int/CoERMPublicCommonSearchServices/DisplayDCTMContent?documentId=0900001680471bd0

Завантажити посібник українською 

Завантажити посібник англійською 

Грати онлайн українською

Інтерактивна гра «Через Дикий Інтернет Ліс» (Through the Wild Web Woods) була розроблена в рамках кампанії Ради Європи «Будуємо Європу для дітей і разом із дітьми». Вона призначена допомогти дітям віком від 7 до 10 років зрозуміти, що таке Інтернет, та здобути навички необхідні для того, щоб обізнано користуватись Інтернетом.

Гра також спрямована на те, щоб ознайомити дітей з базовим поняттям прав людини, навчити їх власним правам та повазі до прав інших людей. Її метою є допомогти дітям здобути достатньо знань для того, щоб самим захищатися від насилля.

У грі «Через Дикий Інтернет Ліс» використовуються інтерактивні та пізнавальні можливості Інтернету і у той же час розглядаються питання безпеки в Інтернеті та прав людини. Юні гравці намагаються досягти електронного міста Комета, де панують радість, мир і свобода. Для того, щоб потрапити в це електронне місто (Комета), вони повинні пройти через Дикий Інтернет Ліс, де на них чекає багато пригод, а іноді і небезпека. Під час подорожі до е-міста гравці мають пройти через 4 міста і можуть зібрати 4 монети – «Інформація», «Приватне життя», «Свідомість» та «Безпека», - які дозволяють їм перейти до наступного рівня. Кожного разу, коли вони піднімають монету, їм надається важлива інформація про безпеку в Інтернеті та права дитини.

По ходу гри перед гравцями виникають різні дилеми, вирішення яких вимагає від них ретельного аналізу подальших дій. Протягом всієї гри увага постійно привертається до одного з ключових аспектів безпеки в Інтернеті, а саме довіри. Отже, ми радимо вам підготувати додатковий навчальний матеріал за цією темою.

Посібник для вчительства містить розробки вправ та уроків для початкової школи, з допомогою яких можна в ігровій формі вивчати права дитини, основи безпечної поведінки в інтернеті та цифрової грамотності. Може бути корисним також для батьків чи інших зацікавлених дорослих.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2023 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда