ewc ce

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Цифрове громадянство

Вебінар відбувся 12 грудня 2019. Він стане в нагоді тим, хто цікавиться розвитком цифрових технологій та формуванням цифрової компетентності.

Цифрове громадянство - це усвідомлення впливу цифрових технологій на суспільство, спільноту та кожного із нас. Сьогодні важливо не просто вміти користуватись новітніми технологіями, але й розуміти їх комплексну дію, переваги, недоліки, можливості та загрози. Цифрові громадяни компетентно та позитивно взаємодіють з цифровими технологіями, які у свою чергу постійно розвиваються та змінюються, застосовуючи їх для вирішення робочих завдань, творчого самовираження, відповідального поширення інформації, соціалізації, проведення досліджень, комунікації, навчання та відпочинку.  

З вебінару ви дізнаєтесь про основні засади цифрового громадянства, 10 сфер цієї компетентності, а також про можливості її розвитку і в нас самих, і в наших учнів.

Oksana Pasichnyk

Вебінар провела Оксана Пасічник, вчителька інформатики ліцею "Сихівський" (м. Львів), учасниця робочої групи з розробки Державного стандарту освіти Нова українська школа, національний координатор проекту "Освіта з цифрового громадянства". 

Запис вебінару можна переглянути тут.

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

ewc ce mo norw

Програма реалізується у співпраці з БО «Центр освітніх ініціатив» й ІСАР «Єднання»,
за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


logo footer 2 logo2

© 2021 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда