ewc ce

Увійти Зареєструватися

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Школи, які беруть участь у Програмі “Демократична школа”

Школи-учасниці Програми у 2015-2017 роках – I цикл

Школи-учасниці Програми у 2016-2018 роках – II цикл

Школи-учасниці Програми у 2017-2019 роках – III цикл

Школи-учасниці Програми у 2018-2020 роках – IV цикл

52 школи 3Школи-учасниці Програми: компонент "Формування та оцінювання громадянських компетентностей" у 5-9 класах (1-й етап)

  52 школиШколи-учасниці Програми: компонент "Формування та оцінювання громадянських компетентностей" у 5-9 класах (2-й етап)

 

Волинська область

 

Комунальний заклад “Середня загальноосвітня школа №12” Кам’янської міської ради

Комунальний заклад «Широківська школа №1 загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Широківської селищної ради Дніпропетровської області

Донецька область

Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів №15

Краматорська українська гімназія

52 школи 3Слов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів №13

Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6

Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів

Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів №16

52 школиСелидівська загальноосвітня гімназія

Дружківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17

Бахмутський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 – багатопрофільний ліцей”

Українська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 13 Селидівської міської ради

Курахівська гімназія “Престиж” Мар’їнської районної ради Донецької області

Комунальный заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №33 м.Маріуполя Донецької області

Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Костянтинівської міської ради Донецької області

Нескучненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області імені Миколи Олександровича Корфа

52 школиВеликоновосілківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Великоновосілківської районної ради Донецької області

52 школиКомунальний заклад «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45 Маріупольської міської ради Донецької області»

 

Житомирська область

Ліцей №2 м.Житомира

ОНЗ “Баранівська гімназія”

Вацлавпільська гімназія Пулинського району

Новоград-Волинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Новоград-Волинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Житомирської області

Комунальна установа Вишевицької сільської ради “Вишевицький ліцей” Житомирської області

52 школиЛіцей №1 імені Лесі Українки міста Новограда-Волинського Житомирської області

 

Закарпатська область

Ужгородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов

Перечинська гімназія ІІ-ІІІ ступенів суспільно – гуманітарного напрямку

Оноківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Ужгородської районної ради Закарпатської обл.

52 школиТур’я-Реметівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ супенів №6 імені В.С.Гренджі-Донського Ужгородської міської ради Закарпатської області

Кам’яницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

52 школиЛінцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

Запорізька область

52 школиМелітопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №23

Володимирівський навчально-виховний комплекс “школа І-ІІІ ступенів – гімназія «Успіх”

Комунальний заклад “Дніпрорудненська спеціалізована І-ІІІ ступенів школа”Талант” Василівської районної ради

Навчально-виховний комплекс №16 м. Мелітополь

Олексіївський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Смирновської сільської ради

Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8

Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 101 Запорізької міської ради Запорізької області

Опорний навчально-виховний заклад Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.М. Темника Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області

Вознесенська загальноосвітня школа I-III ступенів Мелітопольської районної ради Запорізької області

52 школиКомунальний заклад "Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" Гуляйпільської міської ради

Івано-Франківська область

Верховинська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів

52 школиП’ядицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.Степана Мельничука П’ядицької сільської ради об’єднаної територіальної громади Коломийського району

Підмихайлівський навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів Калуської районної ради

Долинський науковий ліцей-інтернат Долинської районної ради Івано-Франківської області

Івано-Франківський природничо-математичний ліцей Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області

Хімчинський ліцей “Інтелект” Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Косівського району Івано-Франківської області

Ямницький ліцей Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади Івано-Франківської області

52 школиСтарогвіздецька гімназія

Київська область

Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

52 школи 3Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням економіки та права №2

Васильківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9

Шкарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білоцерківської районної ради

Школа І – ІІІ ступенів № 309 Дарницького району м. Києва

Макарівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей”

Школа І-ІІІ ступенів № 292 імені гетьмана України Івана Мазепи Деснянського району міста Києва

Немішаївський навчально— виховний комплекс “Спеціалізована школа ІІ—ІІІ ступенів”

52 школиСпеціалізована авіаційно-технологічна школа №203 м.Києва

Васильківський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” № 4

Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області

Опорний загальноосвітній навчальний заклад Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

Гімназія №172 “Нивки”

Саливінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

52 школиСпеціалізована школа №80 м.Києва

52 школиОпорний навчальний заклад-Путрівський навчально-виховний комплекс "гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-дошкільний навчальний заклад"

52 школиПіщанське навчально -виховне об'єднання " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -дитячий садок"

52 школиБілоцерківського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб» Білоцерківської міської ради Київської області

 

Кіровоградська область

52 школи 3Комунальний заклад “Навчально – виховне об’єднання № 6 “Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання

Новоукраїнський НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови – гімназія № 7

Маловисківська загальноосвітня школа №4 І-ІІІ ступенів Маловисківської міської ради Кіровоградської області

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4 Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області

52 школиКомунальний заклад "Добровеличківське навчально-виховне об'єднання "спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"

52 школиЗагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

 

Луганська область

Комунальний НВК “Рубіжанський ліцей”

ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Сєвєродонецька

52 школиНещеретівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Білокуракинської районної ради

Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Комунальний заклад Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Лисичанської міської ради Луганської області

Бутівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чмирівської ОТГ Старобільського району Луганської області

52 школиКомунальний заклад "Красноріченський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів"Красноріченської селищної ради Кремінського району Луганської області

Львівська область

52 школиЛіцей “Інтелект“ Львівської міської ради

Середня загальноосвітня школа №23 м.Львова

Жидачівський загальноосвітній НВК “Початкова школа – гімназія ім. О.Партицького”

Червоноградська ЗОШ І-ІІІ ступенів №12

Волсвинська ЗОШ І-ІІ ступенів Сокальської районної ради

Підгородецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівської районної ради

Старицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Яворівської районної ради Львівської області

Навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа-гімназія» ім. М.Шашкевича с. Дуліби

Ліцей «Оріяна» м. Львів

Бродівська гімназія ім.І.Труша

52 школиКозівський опорний навчальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст-ліцей імені М. Гаврилка при Львівському національному університеті імені Івана Франка Сколівської районної ради

52 школиСередня загальноосвітня школа № 77 м.Львова з поглибленим вивченням економіки та управлінської діяльності

Миколаївська область

52 школи 3Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №29

Вознесенська гімназія №1

Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вітовської районної ради

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Олега Ольжича Миколаївської міської ради Миколаївської області

52 школиМиколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаївської області

52 школиНовокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст Братської районної ради Миколаївської області

Одеська область

Чорноморська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6

Опорний заклад “Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів” Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району

52 школиЗеленогірська ЗОШ І-ІІІ ступенів Любашівського району

ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Новоборисівки Великомихайлівського району

Радісненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іванівської районної ради

Одеська ЗОШ №81 І-ІІІ ступенів

Одеська загальноосвітня школа № 107 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

Одеська загальноосвітня школа №85 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

Йосипівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області

52 школиОдеська загальноосвітня школа №11 I-III cт. Одеської міської ради Одеської області

Полтавська область

52 школи 3Миргородський НВК (днз-знз) “Гелікон”

52 школи 3Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Опорний заклад “Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів» Кременчуцького району

Кременчуцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів – позашкільний навчальний заклад №2”

Глобинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л.І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

Хорольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Полтавської області

Недогарківський ліцей Недогарківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області

52 школиОпорний заклад Пирятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Пирятинської міської ради Полтавської області

52 школиКременчуцький ліцей № 10 «Лінгвіст» Кременчуцької міської ради Полтавської області

52 школиПолтавська гімназія №17 Полтавської міської ради Полтавської області

Рівненська область

Рівненський НВК №12

52 школиСарненський районний ліцей “Лідер”

Рівненський НВК №2 “Школа-ліцей”

Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Комунальний заклад “Бабинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Бабинської сільської ради Гощанського району

Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа I-III ступенів №2-ліцей” ім. П.Г. Стрижака Радивилівської міської ради Радивилівського району Рівненської області

52 школиПривільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів

52 школиРівненська загальноосвсітня школа І-ІІІ ступенів №13 Рівненської міської ради

Сумська область

Глухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

52 школиКонотопська гімназія

52 школиСумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №27

Приватний загальноосвітній навчальний заклад Сумська приватна гімназія “Просперітас”

Шосткинський НВК: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей

Конотопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Сумської області

52 школиОпорний заклад Великочернеччинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області

Тернопільська область

Заліщицька державна гімназія

Зборівська державна українська гімназія ім. Романа Завадовича

Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №28

НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ с. Великі Гаї”

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14 імені Богдана Лепкого Тернопільської міської ради Тернопільської області

Козівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1

 

Харківська область

Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №59

52 школиМереф’янський медичний ліцей

Близнюківський ліцей

Чугуївський НВК “ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів” № 8

Біляївський ліцей Первомайської районної державної адміністрації Харківської області

Первомайська гімназія №3 Харківської області

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 80 Харківської міської ради Харківської області

Лозівська загальноосвітняшкола І-ІІІ ступенів № 11 Лозівської міської ради Харківської області

Комунальний заклад “Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 49 Харківської міської ради Харківської області імені Харківських дивізій”

Комунальний заклад “Кегичівський ліцей Кегичівської районної ради Харківської області”

52 школиХарківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №87 Харківської міської ради Харківської області

 

 

Херсонська область

Голопристанська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4

Каховська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4

Каховська СЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням іноземних мов

52 школиГаврилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради

Великоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

Опорний заклад – навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад-позашкільний навчальний заклад-гімназія” Асканія-Нова селищної ради

52 школиТавричанський опорний КЗЗСО ім. О.Гатила

 

 

Хмельницька область

НВК №9 м. Хмельницького

52 школиНовоселицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади

Навчально-виховне об’єднання № 23 м. Хмельницького

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27 імені Дмитра Іваха м. Хмельницького

Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Хмельницької області

Летичівський навчально-виховний комплекс №2 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія” Летичівської селищої ради Хмельницької області

52 школиХмельницька гімназія №1 імені Володимира Красицького

 

Черкаська область

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

Носачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради

ОНЗ “Білозірська ЗОШ І-ІІІ ступенів” Білозірської сільської ради Черкаського району

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

Золотоніська загальноосвітня школа I-III ступенів №3

52 школиКанівська гімназія ім. Івана Франка

Смілянський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15” Смілянської міської ради Черкаської області

Пальмірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

52 школиЧеркаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8

 

Чернівецька область

52 школи 3Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38

52 школиЧернівецька ЗОШ №5

Середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Мошанець Кельменецького району

Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №13 Чернівецької міської ради Чернівецької області

52 школиЧернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №37 Чернівецької міської ради

 

Чернігівська область

52 школи 3Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №17

52 школи 3Опорний заклад “Деснянський НВК “Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня”

Ладанська гімназія Прилуцької районної ради

Опорний заклад – Остерська гімназія

Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна

Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів “Варвинський ліцей №1”

52 школиНіжинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Ніжинської міської ради Чернігівської області

52 школиЛіцей №15 м.Чернігова

 

 

 

ewc ce mo norw

Проект реалізується у співпраці та за підтримки імплементаційних партнерів
logo footer 2 logo2

© 2019 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда