ewc ce

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Юлія Єлфімова

м. Суми

Facebook

Я в програмі «Демократична школа», бо вірю, що починаючи зі школи, ми маємо можливість будувати демократичне суспільство та навчити дітей та молодь жити в демократії. Я вірю у права людини, як основу відносин у суспільстві, а також важливість діалогу та співпраці.

На щодень я працюю у громадській організації “Центр євроініціатив”, є проектним менеджером, тренером та фасилітаторкою. Реалізую різноманітні проекти, спрямовані на розвиток молоді, громади та побудову культури миру. Займаюсь міжнародними проектами у рамках програми “Еразмус +”, створюючи можливості для молоді, молодіжних працівників та громадських організацій у рамках діяльності організації та Інфоцету Еразмус+ в Україні. Є членом правління міжнародної мережі “Молоді посли миру”.

Мої зацікавлення: миробудування та конфліктологія, права людини, молодіжна робота, міжнародна молодіжна робота, книги, музика, гра на гітарі, подорожі.

Зі шкільними командами я найохочіше працюю з темами права людини, участь молоді, ОДГ/ОПЛ, демократія та трасформація конфліктів.

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: коли бачиш, як всі учасники процесу починають довіряти один одному та сприймають всіх на рівні як партнерів, незважаючи на статус та вік.

ewc ce mo norw

Програма реалізується у співпраці з БО «Центр освітніх ініціатив» й ІСАР «Єднання»,
за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


logo footer 2 logo2

© 2020 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда