ewc ce

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Програми підвищення кваліфікації педпрацівників та керівників ЗЗСО

"Створення демократичного освітнього середовища: загальношкільний підхід"

Програма розроблена благодійною організацією "Центр освітніх ініціатив" у співпраці з Європейським центром імені Вергеланда (Осло, Норвегія) в рамках Програми підтримки освітніх реформ в Україні “Демократична школа”, що реалізується за підтримки МОН України з коштів, наданих МЗС Норвегії.

Мета: підготовка педагогів та керівників закладів загальної середньої освіти до реалізації принципів автономії школи, творчої свободи вчителя, розбудови якісного освітнього середовища на засадах демократії та поваги до прав людини.

Завантажити опис програми (210 kb)

Список осіб, які пройшли навчання і отримали сертифікати


 

"Наскрізне формування та оцінювання громадянських і соціальних компетентностей в закладі загальної середньої освіти. Педагогічна майстерня"

Розробники: тренерська команда Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа".

Програма розроблена благодійною організацією "Центр освітніх ініціатив" у співпраці з Європейським центром імені Вергеланда (Осло, Норвегія) в рамках Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа", що реалізується за підтримки МОН України з коштів, наданих МЗС Норвегії.

Цей інноваційний курс спрямований на навчання цілого педагогічного колективу освітнього закладу за допомогою засобів дистанційного навчання та виконання завдань на місці, без відриву від робочого процесу. Курс доступний для педагогів із шкіл-учасниць інноваційного освітнього проекту всеукраїнського рівня за темою "Формування та оцінювання громадянських компетентностей в освітньому процесі на рівні базової середньої освіти"

Завантажити опис програми (462 kb)

Список осіб, які пройшли навчання і отримали сертифікати


"Розбудова демократичного середовища в освітньому закладі (практичне втілення освітньої політики)"

Розробники: координатори програми "Демократична школа" Донець А.С., Сабор І.В., к.п.н. Чушак Х.Я., Шинаровська О.Б.; тренерська мережа Програми.

Програма розроблена Центром освітніх ініціатив у співпраці з Європейським центром імені Вергеланда (Осло) в рамках Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа", що реалізується за підтримки МОН України та фінансування МЗС Норвегії.

Мета: підготовка педагогів та керівників закладів освіти, спрямована на засвоєння принципів побудови якісного демократичного освітнього середовища відповідно до нововведень, що здійснюються у процесі реформування української школи, та кращих європейських практик, а також на практичне втілення цих принципів на базі закладу освіти.

Завантажити опис програми (219 kb)

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

ewc ce mo norw

Програма реалізується у співпраці з БО «Центр освітніх ініціатив» й ІСАР «Єднання»,
за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


logo footer 2 logo2

© 2021 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда