ewc ce

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Сертифікати. Онлайн-майстерня "Цифрові ресурси для підтримки впровадження НУШ"

Онлайн-майстерня для представниць і представників закладів післядипломної педагогічної освіти щодо можливостей викристання ресурсів програми “Демократична школа” для підготовки педагогів до впровадження Нової української школи на рівні базової середньої освіти. 

На майстерні учасники та учасниці ознайомилися з існуючим досвідом використання цих ресурсів під час навчання педагогічних працівників на базі закладів післядипломної педагогічної освіти й мали змогу поспілкуватися з розробниками та розробницями ресурсів.

Аксьонова Олена Петрівна UKR-17/0010_21/677
Антощук Світлана Володимирівна UKR-17/0010_21/678
Астахова Марія Сергіївна UKR-17/0010_21/679
Афанасьєва Тетяна Олександрівна UKR-17/0010_21/680
Бабій Микола Георгійович UKR-17/0010_21/681
Бараннікова Людмила Ярославівна UKR-17/0010_21/682
Безкоровайна Ольга Василівна UKR-17/0010_21/683
Біла Олександра Йосипівна UKR-17/0010_21/685
Біляніна Ольга Ярославівна UKR-17/0010_21/686
Богдзієвич Світлана Миколаївна UKR-17/0010_21/687
Бондарчук Олена  UKR-17/0010_21/776
Боруцька Лідія Степанівна UKR-17/0010_21/688
Ботвінко Юлія Володимирівна UKR-17/0010_21/689
Браун Єва Ласловна UKR-17/0010_21/690
Буйдіна Олена Олександрівна UKR-17/0010_21/691
Букавин Іван Ярославович UKR-17/0010_21/692
Буренко Олексій Іванович UKR-17/0010_21/693
Буртовий Сергій Вікторович UKR-17/0010_21/694
Вамуш Альона Анатоліївна UKR-17/0010_21/695
Васильченко Лілія Володимирівна UKR-17/0010_21/696
Великодна Євгенія Миколаївна UKR-17/0010_21/697
Венгринюк Оксана Володимирівна UKR-17/0010_21/698
Верхова Валентина Юріївна UKR-17/0010_21/699
Вікторіна Олена Миколаївна UKR-17/0010_21/700
Вовк Галина Василівна UKR-17/0010_21/701
Волкова Альона Володимирівна UKR-17/0010_21/702
Ворон Ольга Григорівна UKR-17/0010_21/703
Гафійчук Галина Василівна UKR-17/0010_21/704
Говорнян Лілія Серафимівна UKR-17/0010_21/705
Горбенко Галина Миколаївна UKR-17/0010_21/706
Горницька Оксана Вікторівна UKR-17/0010_21/707
Гошко Людмила Петрівна UKR-17/0010_21/708
Гребінь Світлана Миколаївна UKR-17/0010_21/709
Гревцева Євгенія Олександрівна UKR-17/0010_21/710
Гринь Наталія Олегівна UKR-17/0010_21/711
Грінченко Вікторія Вікторівна UKR-17/0010_21/713
Гуцол Людмила Миколаївна UKR-17/0010_21/714
Гущина Наталія Іванівна UKR-17/0010_21/715
Давидова Юлія Іванівна UKR-17/0010_21/716
Демченко Ольга Василівна UKR-17/0010_21/717
Долгозвяга Світлана Олександрівна UKR-17/0010_21/718
Драновська Світлана Вікторівна UKR-17/0010_21/719
Дуда Христина Ігорівна UKR-17/0010_21/720
Євчук Оксана Миколаївна UKR-17/0010_21/721
Єднак Галина Михайлівна UKR-17/0010_21/722
Єфіменко Світлана Миколаївна UKR-17/0010_21/723
Єфремова Галина Леонідівна UKR-17/0010_21/724
Жирова Наталія Олексіївна UKR-17/0010_21/726
Журенко Світлана Леонідівна UKR-17/0010_21/727
Задорожкіна Яна Сергіївна UKR-17/0010_21/728
Заменягре Олена Михайлівна UKR-17/0010_21/729
Здоровець Олексій Федорович UKR-17/0010_21/730
Кадук Алла Миколаївна UKR-17/0010_21/732
Казакова Светлана Владимировна UKR-17/0010_21/733
Калюжна Наталія Василівна UKR-17/0010_21/734
Капліна Світлана Вікторівна UKR-17/0010_21/735
Каплун Світлана Вікторівна UKR-17/0010_21/736
Карпань Ірина Семенівна UKR-17/0010_21/737
Касьян Сергій Петрович UKR-17/0010_21/738
Кацюба Микола Романович UKR-17/0010_21/739
Квітень Євгенія Дмитрівна UKR-17/0010_21/740
Кенц Галина Іванівна UKR-17/0010_21/741
Киричук Валерій Олександрович UKR-17/0010_21/742
Кірик Марія Юріївна UKR-17/0010_21/743
Кліндухова Валентина Михайлівна UKR-17/0010_21/744
Кобец Світлана Анатоліївна UKR-17/0010_21/745
Ковальова Оксана Іванівна UKR-17/0010_21/746
Ковбасюк Тетяна Леонідівна UKR-17/0010_21/747
Кода Свiтлана Василiвна UKR-17/0010_21/748
Колодійчук Олег Ярославович UKR-17/0010_21/749
Кондирєва Майя Миколаївна UKR-17/0010_21/750
Котенкова Людмила Богданівна UKR-17/0010_21/751
Коханець Наталія Петрівна UKR-17/0010_21/753
Красновська Лариса Олександрівна UKR-17/0010_21/754
Кривокульський Любомир Євстахович UKR-17/0010_21/755
Криховець-Хом'як Лілія Ярославівна UKR-17/0010_21/756
Кукуруза Світлана Вікторівна UKR-17/0010_21/757
Куриш Наталія Костянтинівна UKR-17/0010_21/758
Куриш Світлана Михайлівна UKR-17/0010_21/759
Лавська Алла Михайлiвна UKR-17/0010_21/760
Левандовська Олена Іванівна UKR-17/0010_21/761
Литвиненко Ольга Валентинівна UKR-17/0010_21/763
Лукач Уляна Романівна UKR-17/0010_21/764
Луценко Світлана Миколаївна UKR-17/0010_21/765
Максименко Лариса Миколаївна UKR-17/0010_21/766
Марецька Людмила Петрівна UKR-17/0010_21/767
Мартиненко Ольга Миколаївна UKR-17/0010_21/768
Мартинюк Лідія Олександрівна UKR-17/0010_21/769
Мірошниченко Андрій Анатолійович UKR-17/0010_21/770
Мойсеєнко Ірина Михайлівна UKR-17/0010_21/771
Москальов Максим Володимирович UKR-17/0010_21/772
Мотуз Тетяна Володимирівна UKR-17/0010_21/773
Нікулочкіна Олена Василівна UKR-17/0010_21/774
Новик Ірина Михайлівна UKR-17/0010_21/775
Палько Тетяна Василівна UKR-17/0010_21/777
Папуша Владислав В'ячеславович UKR-17/0010_21/778
Пересунько Тетяна Миколаївна UKR-17/0010_21/779
Петечук Василь Михайлович UKR-17/0010_21/780
Петечук Катерина Михайлівна UKR-17/0010_21/781
Печенюк Алла Павлівна UKR-17/0010_21/782
Пінчук Діана Миколаївна UKR-17/0010_21/783
Позднякова Тетяна Євгенівна UKR-17/0010_21/784
Полюхович Ірина Леонідівна UKR-17/0010_21/785
Прийма Олена Анатоліївна UKR-17/0010_21/786
Прокопенко Олена Антонівна UKR-17/0010_21/787
Просіна Ольга Володимирівна UKR-17/0010_21/788
Ратушняк Наталія Михайлівна UKR-17/0010_21/789
Рего Ганна Іванівна UKR-17/0010_21/790
Решетникова Ірина Вікторівна UKR-17/0010_21/791
Римар Віктор Андрійович UKR-17/0010_21/792
Риндич Оксана Миколаївна UKR-17/0010_21/793
Рогова Олена Георгіївна UKR-17/0010_21/794
Роденко Світлана Вікторівна UKR-17/0010_21/795
Рябова Зоя Вікторівна UKR-17/0010_21/796
Ряпісова Наталя Вікторівна UKR-17/0010_21/797
Савіч Ірина Олександрівна UKR-17/0010_21/798
Сагайко Володимир Сергійович UKR-17/0010_21/799
Свєтлова Тетяна Володимирівна UKR-17/0010_21/800
Северина Любов Миколаївна UKR-17/0010_21/801
Семенніков Олександр Валерійович UKR-17/0010_21/803
Сергійчук Юліанна Павлівна UKR-17/0010_21/804
Сєрих Лариса Володимирівна UKR-17/0010_21/805
Сидоренко Тетяна Миколаївна UKR-17/0010_21/806
Сисоєнко Наталя Анатоліївна UKR-17/0010_21/807
Сіропол Світлана Євгеніївна UKR-17/0010_21/808
Слободенюк Олена Олександрівна UKR-17/0010_21/809
Соболяк Любов Євгенівна UKR-17/0010_21/810
Сова Ольга Олександрівна UKR-17/0010_21/811
Соловйова Марина Володимирівна UKR-17/0010_21/812
Сосновчик Катерина Миколаївна UKR-17/0010_21/813
Сур Лариса Миколаївна UKR-17/0010_21/814
Сушко Сергій Олексійович UKR-17/0010_21/815
Терещенко Ірина Іванівна UKR-17/0010_21/816
Тимчина Віталія Ігорівна UKR-17/0010_21/817
Тимчина Ніна Сергіївна UKR-17/0010_21/818
Тонне Олена Шимонівна UKR-17/0010_21/819
Третьякова Олена Василівна UKR-17/0010_21/820
Тутік Тетяна Миколаївна UKR-17/0010_21/821
Уруська Лідія Володимирівна UKR-17/0010_21/822
Фамілярська Лариса Леонідівна UKR-17/0010_21/823
Фегер Валентина Вікторівна UKR-17/0010_21/824
Філіп Юлія Леонтіївна UKR-17/0010_21/825
Харченко Наталія Борисівна UKR-17/0010_21/826
Хоменко Алла Володимирівна UKR-17/0010_21/827
Цимбал Ольга Іваніана UKR-17/0010_21/828
Чухненко Поліна Сергіївна UKR-17/0010_21/829
Шамбір Наталія Володимирівна UKR-17/0010_21/830
Шаркадій Інна Володимирівна UKR-17/0010_21/831
Шацька Наталія Михайлівна UKR-17/0010_21/832
Шендрик Аліна Юріївна UKR-17/0010_21/833
Шепенюк Ірина Миколаївна UKR-17/0010_21/834
Шимон Юрій Юрійович UKR-17/0010_21/835
Шкарапута Ірина Валеріївна UKR-17/0010_21/836
Шостя Світлана Петрівна UKR-17/0010_21/837
Шпільчак Андрій Ярославович UKR-17/0010_21/838
Шрамченко Ольга Леонідівна UKR-17/0010_21/839
Шумада Роман Ярославович UKR-17/0010_21/840
Юзик Ольга Протасіївна UKR-17/0010_21/841
Яроцька Лариса Григоріївна UKR-17/0010_21/842
Ящук Світлана Іванівна UKR-17/0010_21/843

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

ewc ce mo norw

Програма реалізується у співпраці з БО «Центр освітніх ініціатив» й ІСАР «Єднання»,
за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


logo footer 2 logo2

© 2021 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда