Хартія демократичного учнівського самоврядування

У 2020-2021 роках Фундація Civis Polonus, ГО «Унікальна країна» та Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти реалізували проєкт „Будуємо спільноту заради розвитку учнівського самоврядування в Україні”. Із залученням  ще понад десятка організацій та інституцій, що працюють у цій сфері в різних регіонах України, вони вирішили розробити та сприяти розповсюдженню в Україні хартії стандартів учнівського самоврядування. 

Створенню хартії передували консультації щодо сформульованих основних положень, розроблених членами спільноти в рамках проєкту. Для цього відбулося 15 консультаційних онлайн-зустрічей з членами учнівського самоврядування, вчителями, методистами та представниками адміністрації шкіл з різних регіонів України. Консультаційні наради проводились у 11 населених пунктах, в них брали участь 220 учнів та 183 вчителів і директорів шкіл. Окрім того, для висвітлення результатів дослідження, було опрацьовано 602 онлайн анкети, заповнені вчителями та анкети, відповіді на які надали 963 учні.

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Ця сторінка створена в рамках проєкту «Розвиваємо коаліцію для учнівського самоврядування в Україні», що реалізується фундацією Civis Polonus (Варшава), Центром освітніх ініціатив зі Львова та ГО «Унікальна країна» зі Жмеринки, за фінансової підтримки програми RITA – Зміни в регіоні Польсько-Американського фонду свободи.

cei en W   uk civis skrocone rita 

© 2024 Учнівське самоврядування в Україні