Про сторінку "Учнівське самоврядування"

Ми створили цю сторінку завдяки об’єднанню зусиль та досвіду тих, кому близька тема учнівського самоврядування і небайдужа доля його розвитку в Україні.

З 2016 року над цим працюють і Європейський центр імені Вергеланда, І фундація Civis Polonus, і Центр освітніх ініціатив, і ГО «Унікальна країна» у своїх партнерських проєктах.

На цій сторінці ми зібрали матеріали, які дозволять опікунам учнівського самоврядування і в ЗЗСО, і в закладах профтехосвіти розвивати цей напрям та практикувати демократичне громадянство зі шкільної парти.

Представлена на цій сторінці «Хартія демократичного учнівського самоврядування в Україні» була розроблена у 2021 році в рамках проєкту «Будуємо спільноту заради розвитку учнівського самоврядування в Україні».

Курс з учнівського самоврядування та гра-подорож «Шлях героя» розроблені тренерами програми «Демократична школа».

А добрі практики діяльності учнівського самоврядування у Польщі та Україні зібрані та описані фундацією Civis Polonus, ГО «Унікальна країна» та Центром освітніх ініціатив (програма «Демократична школа»).

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Ця сторінка створена в рамках проєкту «Розвиваємо коаліцію для учнівського самоврядування в Україні», що реалізується фундацією Civis Polonus (Варшава), Центром освітніх ініціатив зі Львова та ГО «Унікальна країна» зі Жмеринки, за фінансової підтримки програми RITA – Зміни в регіоні Польсько-Американського фонду свободи.

cei en W   uk civis skrocone rita 

© 2024 Учнівське самоврядування в Україні