ewc ce

Координатори програми

Khrystyna Chushak

Координаторка програми в Україні. Компонент «Розробка й пілотування матеріалів й інструментів для формування й оцінювання громадянських компетентностей у 5-9-х класах у контексті нової української школи», загальна координація

Христина Чушак

k.chushak@theewc.org 

Andriy Donets

Координатор компоненту «Інтернет-ресурси для розвитку громадянських компетентностей»

Андрій Донець

andriy.donets@gmail.comsfd@theewc.org

 Olena Shynarovska

Координаторка компоненту «Демократизація та посилення інституційної спроможності шкіл в умовах автономії та децентралізації врядування»

Олена Шинаровська

oshynarovska@gmail.comsfd@theewc.org

Iryna Sabor

Керівниця програми, старша радниця Європейського центру ім. Вергеланда 

Ірина Сабор, 

i.sabor@theewc.org

Marina Disholovska

Фінансова менеджерка програми, радниця Європейського центру ім. Вергеланда 

Марина Дишльовська, 

m.dyshlovska@theewc.org

Marta Chorna

Менеджерка з комунікацій, радниця Європейського центру ім. Вергеланда

Марта Мельникевич-Чорна 

m.melnykevych@theewc.org

Elizaveta Bagrintseva

Експертка з моніторингу і оцінки програми "Демократична школа" 

Єлізавета Браґінцева

e.bagrintseva@theewc.org

 Natal1ya Yeremeyeva.jpg

Координаторка шкільного компоненту програми "Демократична школа", радниця Європейського центру ім. Вергеланда

Наталія Єрємєєва

n.yeremeyeva@theewc.org

 Sv1tlana.jpg

Менеджерка соціальних мереж програми 

Світлана Овчаренко

svitlana.ov@gmail.com 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

ewc ce mo norw

Програма реалізується у співпраці з з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив” та Всеукраїнським фондом “Крок за кроком”, за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom logo2

© 2022 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда