TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Програми підвищення кваліфікації педпрацівників та керівників ЗЗСО

Цикл курсів "30 кроків до нової української школи: навчаємо громадянина" на платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus

√ Курс "Стартуємо до успішної школи". Курс створений для вчителів і директорів, які прагнуть виховати активних сучасних школярів; для батьків, які хочуть розуміти, що відбувається в сучасній школі; для всіх, хто дбає про розбудову сильної шкільної громади.

Обсяг курсу: 30 годин (1 кредит ЄКТС)

Програма підвищення кваліфікації (315 Kb)


Курс "Секрети успішних директора і директорки"Курс створений для керівників закладів загальної середньої освіти та їхніх заступників. Він також може зацікавити вчителів, які прагнуть виховати активних відповідальних школярів; батьків, які хочуть розуміти, що відбувається в сучасній школі; і всіх, хто дбає про розбудову ефективної шкільної спільноти.

Обсяг курсу: 24 години (0,8 кредиту ЄКТС)

Програма підвищення кваліфікації (318 Kb)


Курс "Успішне вчителювання – прості рецепти на щодень". Курс створений для вчителів та вчительок закладів загальної середньої освіти. Він також може зацікавити батьків, які хочуть розуміти, що відбувається у сучасній школі, та всіх, хто дбає про розбудову ефективної шкільної спільноти.

Обсяг курсу: 30 годин (1 кредит ЄКТС)

Програма підвищення кваліфікації  (223 Kb)


Курс "Школа та громада для дитини". Курс створений для шкільних адміністрацій, педагогів-організаторів, вчителів, яким цікаво впроваджувати навчальні проєкти в громаді. Також курс може зацікавити батьків та представників громадських організацій, які працюють в сфері освіти й зацікавлені налагодити співпрацю із закладами освіти.

Обсяг курсу: 18 годин (0,6 кредиту ЄКТС)

Програма підвищення кваліфікації (288 Kb)


Курс "Шкільне життя онлайн". Курс створений для вчительства, яке хоче розвивати цифрові, соціальні й громадянські компетентності учнів та підтримувати класну спільноту онлайн, та для підтримки керівництва закладів загальної середньої освіти у створенні цілісної системи формування цифрової культури закладу. Також курс може бути цікавий батькам школярок та школярів для організації безпечного та збалансованого цифрового середовища розвитку власних дітей.

Обсяг курсу: 30 годин (1 кредит ЄКТС)

Програма підвищення кваліфікації (343Kb)Фасилітовані змішані онлайн-курси

¤ Розвиток громадянських компетентностей на різних предметах

Змішаний фасилітований курс тривалістю 8 тижнів, створений для вчителів-предметників. 

Мета: Підготовка педагогів до реалізації положень концепції Нової української школи на рівні базової середньої освіти, зокрема, до наскрізного розвитку ключових громадянських та соціальних компетентностей (на всіх предметах).

Курс дає такі можливості:

  • ознайомитися з ресурсами програми "Демократична школа" та посібниками Ради Європи;
  • сформувати розуміння сутності складових громадянської компетентності;
  • навчитися планувати освітню діяльність, використовуючи компетентності для культури демократії та їхні дескриптори;
  • розвинути навички використання інтерактивних методів навчання як інструменту для формування громадянських компетентностей;
  • сприяти включенню громадянських компетентностей до календарнотематичного планування та навчальної діяльності педагогів;
  • скласти орієнтовний план власного професійного розвитку у сфері громадянської освіти та прав людини;
  • практикувати навички використання онлайн-інструментів для навчання.

Завантажити опис програми підвищення кваліфікації (349 Kb)

Обсяг курсу: 45 годин (1,5 кредити ЄКТС).

Для того щоб перевірити автентичність сертифікату, перейдіть за посиланням та уведіть номер сертифікату.


¤ Розвиток громадянської компетентності через роботу учнівського самоврядування

Змішаний фасилітований курс тривалістю 8 тижнів, створений для керівників ЗЗСО та ЗП(ПТ)О, їхніх заступників з виховної роботи, класних керівників, педагогів організаторів та інших освітян, які організовують роботу учнівського самоврядування в школі. Курс безується на матеріалах інтерактивного посібника “30 кроків до нової української школи: навчаємо громадянина”.

Мета курсу:  Запропонувати шляхи практичної організації та налагодження роботи учнівського самоврядування в закладах загальної середньої освіти з фокусом на розвиток громадянських компетентностей учнів та побудову співпраці учасників освітнього процесу задля створення та розвитку якісного, безпечного і комфортного шкільного середовища.

Завантажити опис програми підвищення кваліфікації (217 Kb)

Обсяг курсу: 60 годин (2 кредити ЄКТС).

Для того щоб перевірити автентичність сертифікату, перейдіть за посиланням та уведіть номер сертифікату.


¤ Як розвивати демократичне врядування в школі?

Змішаний фасилітований курс тривалістю 8 тижнів, створений для керівників та заступників керівників ЗЗСО та ЗП(ПТ)О

Мета курсу: допомогти адміністрації закладу освіти проаналізувати особливості та переваги функціонування органів врядування у своєму закладі; напрацювати рекомендації щодо розвитку демократичного врядування в закладі.

Завантажити опис програми підвищення кваліфікації (128 Kb)

Обсяг курсу: 40 годин (1,3 кредити ЄКТС).

Для того щоб перевірити автентичність сертифікату, перейдіть за посиланням та уведіть номер сертифікату.Освітні програми та майстерні

◊ Створення демократичного освітнього середовища: загальношкільний підхід"

Програма розроблена благодійною організацією "Центр освітніх ініціатив" у співпраці з Європейським центром імені Вергеланда (Осло, Норвегія) в рамках Програми підтримки освітніх реформ в Україні “Демократична школа”, що реалізується за підтримки МОН України з коштів, наданих МЗС Норвегії.

Мета: підготовка педагогів та керівників закладів загальної середньої освіти до реалізації принципів автономії школи, творчої свободи вчителя, розбудови якісного освітнього середовища на засадах демократії та поваги до прав людини.

Завантажити опис програми (210 Kb)

Список осіб, які пройшли навчання і отримали сертифікати


 

Наскрізне формування та оцінювання громадянських і соціальних компетентностей в закладі загальної середньої освіти. Педагогічна майстерня

Розробники: тренерська команда Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа".

Програма розроблена благодійною організацією "Центр освітніх ініціатив" у співпраці з Європейським центром імені Вергеланда (Осло, Норвегія) в рамках Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа", що реалізується за підтримки МОН України з коштів, наданих МЗС Норвегії.

Цей інноваційний курс спрямований на навчання цілого педагогічного колективу освітнього закладу за допомогою засобів дистанційного навчання та виконання завдань на місці, без відриву від робочого процесу. Курс доступний для педагогів із шкіл-учасниць інноваційного освітнього проекту всеукраїнського рівня за темою "Формування та оцінювання громадянських компетентностей в освітньому процесі на рівні базової середньої освіти"

Завантажити опис програми (462 Kb)

Список осіб, які пройшли навчання і отримали сертифікати


Наскрізне формування та оцінювання громадянських і соціальних компетентностей в на рівні базової школи. Проєктний підхід

Розробники: тренерська команда Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа" Боярчук О., Донець О., Королюк С., Микитюк Л., Чушак Х.

Програма розроблена благодійною організацією "Центр освітніх ініціатив" у співпраці з Європейським центром імені Вергеланда (Осло, Норвегія) в рамках Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа", що реалізується за підтримки МОН України з коштів, наданих МЗС Норвегії.

Метою програми є підготовка педагогічних працівників до реалізації положень концепції "Нової української школи" на рівні базової середньої освіти, зокрема, до розвитку ключових громадянських та соціальних компетентностей через проєктний підхід.

Завантажити опис програми (251 Kb)

Список осіб, які пройшли навчання і отримали сертифікати


 

Розбудова демократичного середовища в освітньому закладі (практичне втілення освітньої політики)

Розробники: координатори програми "Демократична школа" Донець А.С., Сабор І.В., к.п.н. Чушак Х.Я., Шинаровська О.Б.; тренерська мережа Програми.

Програма розроблена Центром освітніх ініціатив у співпраці з Європейським центром імені Вергеланда (Осло) в рамках Програми підтримки освітніх реформ в Україні "Демократична школа", що реалізується за підтримки МОН України та фінансування МЗС Норвегії.

Мета: підготовка педагогів та керівників закладів освіти, спрямована на засвоєння принципів побудови якісного демократичного освітнього середовища відповідно до нововведень, що здійснюються у процесі реформування української школи, та кращих європейських практик, а також на практичне втілення цих принципів на базі закладу освіти.

Завантажити опис програми (219 Kb)

Список осіб, які пройшли навчання і отримали сертифікати


Формування та оцінювання громадянських компетентностей. Розробка вправ. Творча майстерня 

Розробники: Христина Чушак (КВЕД 85.59 Інші види освіти, н.в.і.у.), доцентка кафедри освітньої політики Комунального закладу Львівської обласної ради "Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти", тренер(к)и програми "Демократична школа": Ольга Боярчук, Наталя Герасим, Ольга Донець, Наталя Кідалова, Світлана Королюк, Надія Кравченко, Галина Ломакіна, Людмила Микитюк. 

Програма розроблена благодійною організацією «Центр освітніх ініціатив» у співпраці з Європейським центром імені Вергеланда (Осло, Норвегія) та ФОП Чушак Христина Ярославівна в рамках Програми підтримки освітніх реформ в Україні “Демократична школа”, що реалізується за підтримки МОН України з коштів, наданих МЗС Норвегії.

Програму курсу розроблено відповідно до сучасної державної освітньої політики, Концепції Нової української школи та стратегії реформування освіти в Україні, Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників (Постанова КМУ від 21 серпня 2019 р. №800 зі змінами та доповненнями від 27 грудня 2019 р. №1133), Професійного стандарту за професіями "Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти", "Вчитель закладу загальної середньої освіти", "Вчитель з початкової освіти (з дипломом молодшого спеціаліста)" (Наказ Міністерства освіти і науки України від 23 грудня 2020 року № 2736-20).

Мета: підготовка педагогів до реалізації положень концепції "Нова українська школа" на рівні базової середньої освіти, зокрема, до розвитку ключових громадянських та соціальних компетентностей на різних предметах через розробку вправ.

Завантажити опис програми (242 Kb)

Список осіб, які пройшли навчання і отримали сертифікати


Онлайн-майстерня для представниць і представників закладів післядипломної педагогічної освіти щодо можливостей викристання ресурсів програми "Демократична школа" для підготовки педагогів до впровадження Нової української школи на рівні базової середньої освіти 

Список осіб, які отримали сертифікати


Програма підвищення кваліфікації педагогічних працівників "Створення навчальних матеріалів для наскрізного формування та оцінювання громадянських і соціальних компетентностей при реалізації державного стандарту базової середньої освіти" 

Мета: підготовка педагогів до реалізації положень концепції «Нової української школи» на рівні базової середньої освіти, зокрема, до розвитку ключових громадянських та соціальних компетентностей наскрізно (на всіх предметах) при реалізації державного стандарту базової середньої освіти.

Напрям: розвиток професійних та загальних компетентностей педагогічних працівників.

Обсяг: 30 годин (1 кредит ЄКТС).

Форма (форми) підвищення кваліфікації: очна.

Завантажити програму підвищення кваліфікації (755 Kb)

Перевірити автентичність сертифікату можна за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда