ewc ce

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Програма "Демократична школа" пропонує змішане дистанційне навчання для педагогів, яке передбачає самостійне опанування навчального матеріалу, його апробацію на практиці та спільне обговорення результатів виконання завдань під час онлайн-занять за підтримки команди експертів-фасилітаторів. Відбір учасниць/-ків відбувається на основі відкритого конкурсу. 

Навчання проходить на Навчальній платформі Європейського центру ім.Вергеланда. 

Слідкуйте за оголошенням нових конкурсів та анонсами на Фейсбук-сторінці Програми.


Курси, які пропонує Програма: 

Розвиток громадянських компетентностей на різних предметах

  

cover Civic compЗмішаний фасилітований курс, створений для вчителів-предметників. Курс може бути корисним також для консультанток і консультантів Центрів професійного розвитку педагогічних працівників; методистів і методисток закладів післядипломної педагогічної освіти. 

Мета: Підготовка педагогів до реалізації положень концепції Нової української школи на рівні базової середньої освіти, зокрема, до наскрізного розвитку ключових громадянських та соціальних компетентностей (на всіх предметах).

Курс складається з навчальних модулів для самостійного опрацювання та онлайн-зустрічей для спільної роботи та рефлексій. Упродовж навчання разом із колегами з усієї України ви зможете обговорити власні стратегії формування громадянської компетентності та почути різні практики. Після виконання завдань кожного модуля вас чекає зустріч з тренерами та обговорення результатів чи з’ясування труднощів. Таке поєднання індивідуальної, групової та тренерської взаємодії допоможе розробити дієві моделі роботи саме для вашого предмету. Курс передбачає індивідуальне вивчення матеріалу, групове виконання завдань та зустрічі з тренерами онлайн. 

Завантажити опис програми підвищення кваліфікації (349 Kb)

Обсяг курсу: 60 годин (2 кредити ЄКТС).

Для того щоб перевірити автентичність сертифікату, перейдіть за посиланням та уведіть номер сертифікату.


Розвиток громадянських компетентностей через роботу учнівського самоврядування

 

cover Stud gov

Змішаний фасилітований курс створений для керівників ЗЗСО та ЗП(ПТ)О, їхніх заступників з виховної роботи, класних керівників, педагогів організаторів та інших освітян, які організовують роботу учнівського самоврядування в школі. Курс базується на матеріалах інтерактивного посібника “30 кроків до нової української школи: навчаємо громадянина”.

Мета курсу:  Запропонувати шляхи практичної організації та налагодження роботи учнівського самоврядування в закладах загальної середньої освіти з фокусом на розвиток громадянських компетентностей учнів та побудову співпраці учасників освітнього процесу задля створення та розвитку якісного, безпечного і комфортного шкільного середовища.

Завантажити опис програми підвищення кваліфікації (217 Kb)

Обсяг курсу: 60 годин (2 кредити ЄКТС).

Для того щоб перевірити автентичність сертифікату, перейдіть за посиланням та уведіть номер сертифікату.


Як розвивати демократичне врядування в школі?

cover Dem govЗмішаний фасилітований курс створений для керівників та заступників керівників ЗЗСО та ЗП(ПТ)О.

Мета курсу: допомогти адміністрації закладу освіти проаналізувати особливості та переваги функціонування органів врядування у своєму закладі; напрацювати рекомендації щодо розвитку демократичного врядування в закладі.

Завантажити опис програми підвищення кваліфікації (128 Kb)

Обсяг курсу: 40 годин (1,3 кредити ЄКТС).

Для того щоб перевірити автентичність сертифікату, перейдіть за посиланням та уведіть номер сертифікату.


Почути голос дитини: культура демократії в дошкіллі

 

cover preschoolКурс для вихователів та керівників закладів дошкільної освіти щодо раннього (дошкільного) розвитку дітей на основі демократичних цінностей, культурі демократії. Курс розроблено відповідно до нового Базового компоненту дошкільної освіти (2020).

Матеріали курсу будуть також цікавими для батьків дошкільнят та сприятимуть налагодженню контакту з дитиною та взаємодії з працівниками закладів дошкільної освіти.

Обсяг курсу: 30 годин (1 кредит ЄКТС)

Завантажити опис програми підвищення кваліфікації (342 Kb)

Для того щоб перевірити автентичність сертифікату, перейдіть за посиланням та уведіть номер сертифікату.

 


Шкільне життя онлайн: як вчити і вчитися із задоволенням? 

 

 екрана 2022 09 02 о 16.38.46Змішаний фасилітований курс створений для для вчителів-предметників. Особливо корисним буде для тих, хто працюватиме з 5 класами за програмою НУШ. Курс може зацікавити також для консультанток і консультантів Центрів професійного розвитку педагогічних працівників; методистів і методисток закладів післядипломної педагогічної освіти. 

Мета курсу: підвищити рівень цифрової компетентності освітян; допомогти в освоєнні онлайн-інструментів для синхронного та асинхронного онлайнового навчання, а також для формувального оцінювання онлайн.

Завантажити опис програми підвищення кваліфікації.

Обсяг курсу: 30 годин (1 кредит ЄКТС).

Для того щоб перевірити автентичність сертифікату, перейдіть за посиланням та уведіть номер сертифікату.

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

partners logos

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив” та Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom logo2

© 2023 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда