TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Вітання! Дякуємо за те, що зацікавились сайтом Програми підтримки освітніх реформ в Україні “Демократична школа”. Ми пропонуємо інструменти, які можуть бути цікавими для адміністрацій шкіл, вчителів, батьків, учнів і тим, хто співпрацює зі школами.

Щоб користуватися інтерактивними елементами сайту, необхідно зареєструватися . На сьогодні тут доступні інструменти демократичного розвитку школи та   інтерактивна збірка вправ і матеріалів для використання на уроках з різних предметів задля розвитку громадянських компетентностей - "тулбокс для вчителів".
 


Для користування порталом доступні такі облікові записи:

Директор_ка школи” – ця людина адмініструє все те, що робить школа на сайті, підтверджує, надає доступ до порталу всім користувачам, які пов’язані зі школою.

Помічник_ця директора”  - ця людина має такі самі права на сайті, як і “Директор_ка школи”. Ця роль на порталі передбачена, щоб допомогати директору.

Вчитель_ка”  - користувачі, які працюють в школі і можуть користуватись інструментом розвитку школи і інтерактивною збіркою вправ. Вони можуть бачити наявні вправи і матеріали, а також додавати власні.

Батьки” – користувачі, чиї діти вчаться в школі. Вони мають доступ до інструменту демократичного розвитку школи.

Експерт_ка” – користувачі, які співпрацюють зі школою, в тому числі тренери та тренерки Програми підтримки освітніх реформ в Україні “Демократична школа”.

ВАЖЛИВО! Спершу Директор_ка школи мають створити свій обліковий запис – зареєструватись на сайті й після підтвердження реєстрації створить профіль школи. Після цього, до зареєстрованої школи (профілю школи) можуть додаватися інші люди, які навчаються, працюють або співпрацюють з цією школою. Така система реєстрації передбачена для того, щоб забезпечити безпеку інформації, з якою працюватиме школа, а доступ до неї мали лише люди, які мають до неї безпосередній стосунок.
 


Як створити обліковий запис «Директор_ка школи»?

Для початку реєстрації потрібно заповнити форму. Внесену інформацію перевіряє адміністратор сайту й активує обліковий запис “Директора”. Після цього «Директор_ка школи” створює і профіль школи.

Як створити профіль школи?

Після підтвердження реєстрації “Директору_ці школи” необхідно увійти у свій обліковий запис – натиснути кнопку “увійти” у правому верхньому куті. Під час першого входу Ви побачите таке повідомлення:

 

1

 
Вашої школи не буде в списку, який розгортається. Вам необхідно натиснути на “Створити профіль школи” і заповнити поля форми.
 

2

 
Інформацію про школу, яку Ви подаєте в реєстраційній формі (назва, адреса, опис школи) зможуть побачити інші відвідувачі порталу. Лише ця інформація про школу доступна стороннім особам. Процес підтвердження реєстрації школи може тривати від декількох хвилин до одного дня. Адміністратори хочуть бути певними, що така школа дійсно існує.

Після реєстрації облікового запису “Директор_ка школи” і профілю школи на порталі зможуть реєструватись інші користувачі, пов’язані зі школою: “Помічник/помічниця директора”, “Вчитель_ка”, “Учень/учениця”, “Батьки”, “Представник_ця громади”, “Експерт_ка”. Користувачі, пов’язані зі школою, зможуть бачити, що робить школа на порталі, а саме, результати самооцінки школи. Ці результати можуть бачити лише люди, зареєстровані на профілі відповідної школи, а також адміністратор сайту. Сторонні особи не мають доступу до цих даних.

Також зареєстровані користувачі матимуть доступ до інтерактивної збірки вправ і матеріалів для розвитку громадянських компетентностей.

Важливо! Адміністратор порталу не займається підтвердженням користувачів, пов’язаних з конкретними  школами. Це має робити “Директор_ка школи” та «Помічник_ця директора школи» зі своїх онлайн-кабінетів. Доступ до кабінету – через  меню “Робоча зона”.
 
 

 3

 
Підтвердити користувача можна натиснувши на цифру. Відкриється сторінка з переліком користувачів, які є підтвердженими і які очікують на підтвердження реєстрації. Необхідно натиснути на цифру для того щоб побачити імена людей, які очікують на підтвердження.
 

4

 
Якщо ви знаєте цих людей, натискайте “Детальніше”, відкриється сторінка:
 

5 

 
Вам необхідно поставити “галочку” у полі “дозволити доступ до порталу” і натиснути кнопку “зберегти”.

Просимо Директора школи підтверджувати реєстрацію лише тих людей, які дійсно працюють в школі, співпрацюють зі школою в якості експертів і навчаються в школі або є батьками здобувачів освіти.
 


Помічник директора”. Назва цієї ролі використовується виключно на цьому порталі. Вона не має прив’язки до справжньої посади людини в Вашій школі. Таку роль «Директор_ка школи» може надати будь-кому з працівників школи, який/яка буде допомагати директору адмініструвати діяльність школи на порталі. Пропонуємо обрати відповідну особу (осіб) з педагогічного колективу й запропонувати створити цей обліковий запис у прив’язці до Вашої школи.

Для початку реєстрації потрібно заповнити форму. Внесену інформацію перевіряє "Директор_ка школи", і активує обліковий запис. Коли “Помічник_ця директора” заповнив_ла форму, на вказану адресу електронної пошти надійде лист з проханням підтвердити реєстрацію. Після того, як Ви підтвердите реєстрацію, портал запропонує вам завершити реєстрацію. Ви побачите такий екран:

Вам необхідно обрати свою школу з списку, що випадає, і натиснути “Відправити на модерацію”. Ваш профіль стане активним після того, як його підтвердить “Директор школи”.

«Помічник_ця директора» також може підтверджувати користувачів, пов’язаних зі школою: «Вчитель_ка”, “Учні”, «Батьки”, “Представники громади”, “Експерт_ка” зі свого онлайн-кабінету. Доступ до кабінету – через меню “Робоча зона”.
 

6 

Підтвердити користувача можна натиснувши на цифру. Відкриється сторінка з переліком людей, які очікують підтвердження. Необхідно натиснути на кнопку. Відкриється сторінка:

Якщо ви знаєте цих людей, натискайте “Детальніше”, відкриється сторінка:
 

7 

 
Вам необхідно поставити “галочку” у полі “дозволити доступ до порталу” і натиснути кнопку “зберегти”.

Просимо підтверджувати реєстрацію лише тих людей, які дійсно працюють в школі, співпрацюють зі школою в якості експертів і навчаються в школі або є батьками здобувачів освіти.


 

 

Вчитель_ка.  Для початку реєстрації потрібно заповнити форму. Коли “Вчитель_ка” заповнив_ла форму, на вказану адресу електронної пошти надійде лист з проханням підтвердити реєстрацію. Після того, як Ви підтвердите реєстрацію, портал запропонує вам завершити реєстрацію. Ви побачите такий екран:

3

Користувач з профілем “Вчитель_ка” має доступ до "Тулбоксу" - інтерактивної збірки вправ і матеріалів для розвитку громадянської компетентності на різних предметах. Користувач з профілем “Вчитель” зможе використовувати вправи та/або діяльності інші матеріали, наприклад, навчальні проекти, для розвитку громадянської компетентності на уроках, в школі, під час позаурочної роботи та поза школою у співпраці з молодіжними працівниками, або іншими представниками громади. За додавання вправ до "Тулбоксу" надається сертифікат, після того як вправу буде підтверджено редактором.
 


Батьки.

Обліковий запис "Батьки" можна створити після того, як зареєструється “Директор_ка школи” і створить профіль школи на сайті. Зареєструватись як “Батьки” не обравши профіль школи неможливо. Для початку реєстрації потрібно заповнити форму. Коли “Батьки” заповнив_ла форму, на вказану адресу електронної пошти надійде лист з проханням підтвердити реєстрацію. Після того, як Ви підтвердите реєстрацію, портал запропонує вам завершити реєстрацію. Ви побачите такий екран:

3

Вам необхідно обрати свою школу з списку, що випадає, і натиснути “Відправити на модерацію”. Ваш профіль стане активним після того, як його підтвердить “Директор_ка школи” або “Помічник_ця директора школи”.

Користувач з профілем “Батьки” має доступ до “інструменту демократичного розвитку школи”.


Учні.

Обліковий запис “Учні” можна створити після того, як зареєструється “Директор школи” і створить профіль школи на сайті. Зареєструватись як “Учні”, не обравши профіль школи, неможливо. Для початку реєстрації потрібно заповнити форму. Коли “Учні” заповнив_ла форму, на вказану адресу електронної пошти надійде лист з проханням підтвердити реєстрацію. Після того, як Ви підтвердите реєстрацію, портал запропонує вам завершити реєстрацію. Ви побачите такий екран:

3

Вам необхідно обрати свою школу з списку, що випадає, і натиснути “Відправити на модерацію”. Ваш профіль стане активним після того, як його підтвердить “Директор_ка школи” або “Помічник_ця директора школи”.

Користувач з профілем “Учні” має доступ до інструменту демократичного розвитку школи”.


Представники громади

Обліковий запис “Представники громади” можна створити після того, як зареєструється “Директор_ка школи” і створить профіль школи на порталі. Зареєструватись як “Представники громади”, не обравши профіль школи, неможливо. Для початку реєстрації потрібно заповнити форму. Коли “Учні” заповнив_ла форму, на вказану адресу електронної пошти надійде лист з проханням підтвердити реєстрацію. Після того, як Ви підтвердите реєстрацію, портал запропонує вам завершити реєстрацію. Ви побачите такий екран:

3

Вам необхідно обрати свою школу з списку, що випадає, і натиснути “Відправити на модерацію”. Ваш профіль стане активним після того, як його підтвердить “Директор_ка школи” або “Помічник_ця директора школи”.

Користувач з профілем “Представники громади” має доступ до інструменту демократичного розвитку школи”.
 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ...

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда