TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Ми підтримуємо демократичні реформи в українській освіті з 2015 року. Досвід інституційного розвитку понад 300 шкіл-випускниць Програми переконує, що культура демократії формується вже з наймолодшого віку, тож громадянську освіту варто починати вже з дитячого садочка.

Наша місія - підтримати педагогів, які виховують відповідальних дітей, що залучені до розвитку шкільної громади, довіряють дорослим і не бояться помилятися. Створити середовище для професійного розвитку й самореалізації вчительства, надати інструменти, підходи та матеріали для розвитку громадянських компетентностей. Підтримати ті команди навчальних закладів, де цінують кожну людину, забезпечують участь кожного, не бояться ставати рушіями змін, навчатися й розвиватися всім разом.

Пляжна Тематика День Народження Фото Колаж

Працюємо над тим, щоб шкільна й дошкільна освіта в Україні пропагували у суспільстві цінності демократії та прав людини.

Для цього ми:

 • долучаємося до формування освітньої політики;
 • підтримуємо Міністерство освіти та науки України в реформуванні освіти;
 • інтегруємо школу та дошкільні заклади з місцевими громадами;
 • надаємо підтримку педагогам у фаховому зростанні та самовдосконаленні;
 • залучаємо батьків до діяльності закладів освіти;
 • впроваджуємо принципи демократії і прав людини в освіту України;
 • підтримуємо усвідомлення, що громадянство починається від народження, а громадянські компетентності формуються вже з дошкільного віку.

Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа» спрямована на підтримку системних демократичних реформ шкільної і дошкільної освіти в Україні й працює за такими головними напрямками:

  • Розробка освітньої політики завдяки участі у експертних робочих групах, ініційованих Міністерством освіти та науки України
  • Розробка політики забезпечення якості освіти шляхом надання консультацій та порад, а також через обміни кращими практиками між українськими та міжнародними експертами
  • Розробка нових онлайн-матеріалів та масових відкритих онлайн-курсів для педагогів України
  • Поширення результатів роботи Програми, історії успіху, добрих практик, навчальних матеріалів для педагогів та досвіду міжнародних експертів для забезпечення системних змін та висвітлення прогресу реформування системи освіти України  

Звіт за попередній етап діяльності Програми  2017 – 2021 рр

Програму реалізовує Європейський центр ім. Вергеланда (Осло, Норвегія) за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Радою Європи, БО «Центр освітніх ініціатив» та Всеукраїнський фонд “Крок за кроком”.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда