ewc ce

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Тулбокс для вчителів

Тулбокс - це збірка вправ та матеріалів для формування та оцінки громадянських компетентностей на різних предметах у школі та в рамках позаурочної і позашкільної програми. Всі вправи, викладені у Тулбоксі, розроблені або модифіковані вчителями-практиками, контактна інформація яких міститься у кожному доданому матеріалі. Заохочуємо всіх учителів ділитися своїми розробками з колегами і власноруч додавати матеріали до Тулбоксу, попередньо зареєструвавшись на нашій сторінці.

Європейський центр ім. Вергеланда і Програма "Демократична школа" не несуть відповідальності за якість викладених матеріалів, проте залишають за собою право здійснювати редагування тексту і перевірку вправ заявленій тематиці.

Фільтр

українська моваукраїнська літературазарубіжна літератураіноземна моваматематикаісторіяфізикахіміябіологіягеографія природознавствофізична культураоснови здоров'ятрудове навчаннямистецтвоінформатикаправознавствоекономікагромадянська освітадизайн і технології / трудове навчанняя досліджую світя у світічитанняетика

зарубіжна література | 7 клас

Виконуючи вправу, учні обговорюють мрії один одного та обставини, які можуть заважати та сприяти втіленню їхніх мрій у життя. Визначають мрію головного героя оповідання «Фах» та аналізують чому не вдалося її зійснити.

математика | 6 клас

Розв’язуючи задачу на аналіз кругової діаграми, учні порівнюють навчальну інформацію з власним досвідом та вчаться оцінювати власні дії.

зарубіжна література | 7 клас

Під час виконання вправи учні аналізують власні події з неприємними наслідками та неприємний досвід героїв твору Дж. Лондон “Жага до життя». Обмірковують про позитивні моменти негативного досвіду та їх вплив на життя людини.

біологія | 8 клас

Учні обговорюють проблему йододефіциту, можливі шляхи її подолання та моделюють власні дії для вирішення проблеми.

українська література | 7 клас

Ця вправа передбачає обмін думками та дискусію про героїв твору, символи соціалізації та культури. Учні вчаться аналізувати літературних герїв; грамотно висловлювати думки, спостереження, почуття; творчо мислити; робити висновки.

історія | 7 клас

Учні/учениці у групах, базуючись на фактах, знаннях, досвіді, створюють і критично аналізують скриньки, які вміщують в себе різноманітні факти та судження про князів/княгинь Русі-України. Усвідомлюють, що кожна людина в історії має право на...

історія | 9 клас

Вправа сприяє усвідомленню демократичних засад в суспільстві, важливої участі кожного у побудові та розвитку демократичної держави.

етика | 5 клас

Аналізуючи факти та особисті цінності, учні обирають «особистого героя» та під час групової роботи створюють загальний плакат. Учні співпрацюють, вислуховуючи один одного, виявляють інтерес та повагу до переконань інших.

фізика | 9 клас

Вправа формує навички критичного та аналітичного мислення, вчить співпрацювати в групі, висловлювати власну думку та поважати думку інших

іноземна мова | 8 клас

Опрацьовуючи граматичну конструкцію «Умовні речення першого і другого типів», учні розвивають мовленнєві навички з англійської мови та вчаться дискутувати й висловлювати власну точку зору, аргументуючи її.

фізика | 7 клас

Аналізуючи ефективність використання простих механізмів, учні вчаться аналізувати інформацію, висловлювати власну думку, співпрацювати з іншими.

іноземна мова | 9 клас

Вправа сприяє розвитку мовленнєвих навичок, вчить вмінню вислуховувати та повазі.

етика | 5 клас

Аналізуючи казку та життєві ситуації, учні прислухаються до різних думок, усвідомлюють важливість вибору між добром та злом, навчаються висловлювати співчуття іншим людям.

хімія | 7 клас

Вправа направлена на формування в учнів цінності культурного різноманіття. Наприкінці цієї вправи, учні дізнаються про власну особистість як людини, сформують толерантне ставлення до інших, їхніх думок та поглядів, усвідомлять та почнуть...

ewc ce mo norw

Програма реалізується у співпраці з БО «Центр освітніх ініціатив» й ІСАР «Єднання»,
за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


logo footer 2 logo2

© 2020 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда