ewc ce

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Тулбокс для вчителів

Тулбокс - це збірка вправ та матеріалів для формування та оцінки громадянських компетентностей на різних предметах у школі та в рамках позаурочної і позашкільної програми. Всі вправи, викладені у Тулбоксі, розроблені або модифіковані вчителями-практиками, контактна інформація яких міститься у кожному доданому матеріалі. Заохочуємо всіх учителів ділитися своїми розробками з колегами і власноруч додавати матеріали до Тулбоксу, попередньо зареєструвавшись на нашій сторінці.

Європейський центр ім. Вергеланда і Програма "Демократична школа" не несуть відповідальності за якість викладених матеріалів, проте залишають за собою право здійснювати редагування тексту і перевірку вправ заявленій тематиці.

Фільтр

українська моваукраїнська літературазарубіжна літератураіноземна моваматематикаісторіяфізикахіміябіологіягеографія природознавствофізична культураоснови здоров'ятрудове навчаннямистецтвоінформатикаправознавствоекономікагромадянська освітадизайн і технології / трудове навчанняя досліджую світя у світічитанняетика

іноземна мова | 5 клас

Учні вчаться розуміти різноманітність свого класного колективу. Розповідають про свої хобі та дізнаються про захоплення своїх однокласників, використовуючи правила утворення третьої особи однини в Present Simple, форму герундія, спеціальні...

громадянська освіта | 10 клас

Вправа сприяє розумінню того, що кожна людина індивідуальна та унікальна. З однаковими умовами та можливостями, кожен є неповторним.

мистецтво | 6 клас

Вправа покликана представити кожну особистість у вигляді єдиної і неповторної квітки з різноманітними рисами характеру, підкреслити найкращі риси особистості та допомогти створити на наступному уроці дружній шарж про себе або про свого...

українська література | 11 клас

Вправа допомагає учням сформувати власну мотивацію до здійснення мрій, аналізуючи мрії героїв твору В.Підмогильного “Місто”. Учні проводять паралелі між життям героїв твору та власним життєвим досвідом.

географія | 8 клас

Під час виконання даної вправи учні знаходять картинки, які відображають Статті Європейської Соціальної Хартії та аналізують проблеми зайнятості населення.

українська література | 9 клас

Учні поглянуть на права людини через призму творів Т.Шевченка "Катерина" і "Наймичка", зможуть висловити свої думки щодо поваги до людської гідності та відповідальності за свої вчинки.

історія | 7 клас

Вправа сприяє усвідомленню, що кожна людина має право на повагу, право висловити свою думку. Учні, вчаться здобувати знання і приходити до спільного рішення у груповій взаємодії. Учасники, базуючись на фактах, створюють узагальнену табличку,...

зарубіжна література | 7 клас

Вправа знайомить учнів із Загальною декларацією прав людини та допомагає усвідомити її цінність для суспільства та кожного з нас окремо.

історія | 7 клас

Вправа сприяє усвідомленню, що кожна людина має право на власну думку, але її думка має грунтуватися на фактах і знаннях. Учень має право відстоювати власну думку, застосовуючи аргументи, спираючись на докази.

зарубіжна література | 7 клас

Вправа допомагає акцентувати увагу учнів на цінності людського життя та відповідальності за наслідки наших вчинків

фізика | 9 клас

Вправа сприяє розширеній уяві про фізичні прилади. Учні, базуючись на своїх знаннях легко, можуть їх розпізнавати. Виявляють готовність взаємодіяти та працювати з іншими людьми.

зарубіжна література | 9 клас

Вправа допомагає учням висловити своє ставлення до демократичних цінностей та підкреслює роль книги в житті людини

українська література | 11 клас

Вправа допомагає поглибити знання учнів про Загальну декларацію прав людини та розвиває їхнє образне мислення

фізика | 8 клас

Ваші учні не завжди можуть осмислити ризики, пов'язані зі шкодою для довкілля? Вони навіть не уявляють чим відрізняється теплова турбіна від двигуна внутрішнього згорання? Тоді ця вправа саме для вас, адже виконавши її, вони навчаться оцінювати...

зарубіжна література | 11 клас

Вправа про те, що права людини треба поважати в будь-якій ситуації і залишатися людиною навіть в умовах тоталітарної держави.

ewc ce mo norw

Програма реалізується у співпраці з БО «Центр освітніх ініціатив» й ІСАР «Єднання»,
за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


logo footer 2 logo2

© 2020 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда