ewc ce

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Тулбокс для вчителів

Тулбокс - це збірка вправ та матеріалів для формування та оцінки громадянських компетентностей на різних предметах у школі та в рамках позаурочної і позашкільної програми. Всі вправи, викладені у Тулбоксі, розроблені або модифіковані вчителями-практиками, контактна інформація яких міститься у кожному доданому матеріалі. Заохочуємо всіх учителів ділитися своїми розробками з колегами і власноруч додавати матеріали до Тулбоксу, попередньо зареєструвавшись на нашій сторінці.

Європейський центр ім. Вергеланда і Програма "Демократична школа" не несуть відповідальності за якість викладених матеріалів, проте залишають за собою право здійснювати редагування тексту і перевірку вправ заявленій тематиці.

Фільтр

українська моваукраїнська літературазарубіжна літератураіноземна моваматематикаісторіяфізикахіміябіологіягеографія природознавствофізкультураоснови здоров'ятрудове навчаннямистецтвоісторія Українивсесвітня історіяінформатикаправознавствоекономікагромадянська освіта

трудове навчання | 8 клас

Вправа передбачає розвиток в учнів активної участі в житті громади, усвідомлення відповідальності за навколишнє середовище, дбайливе ставлення до одягу

трудове навчання | 7 клас

вправа допомагає розвивати відповідальність дітей за наслідки використання лісових насаджень для збереження рівноваги в екосистемі

українська мова | 5 клас

У вправі учні розігрують розмову, в якій йдеться про різний досвід участі громадян/громадянок в житті громади. Вправа спрямована на розуміння переваг участі людей в роботі уряду, ухвалення рішень суспільно-політичного значення.

фізика | 8 клас

Визначаючи переваги і недоліки впливу теплових двигунів на довкілля, учні розвивають навички обговорення дискусійних питань, поглиблюють розуміння прав людини.

зарубіжна література | 6 клас

Учасники беруть участь у грі-симуляції про традиції, звичаї та устрій життя різних «громад».

фізика | 7 клас

Аналізуючи вплив технічних винаходів на життя людини та суспільства, учні поглиблюють розуміння взаємозв‘язку між правами та відповідальністю

зарубіжна література | 5 клас

Учні міркують над цінностями: соціальний успіх, кохання, слухняність, безпека, мир, порядок, людська гідність, гарне ставлення до себе, рівність, повага інших, чесність, родина, солідарність, відповідальність, справедливість, толерантність,...

українська мова | 8 клас

Учасники обговорють всі можливі форми участі молоді, зокрема акцентують увагу на тих, що переважають у їхній громаді чи організації.

трудове навчання | 5 клас

учні розробляють правила взаємодії у класі для забезпечення прав і відповідальності кожного. Передбачає розвиток групової взаємодії, вміння брати відповідальність за ухвалення рішень.

фізкультура | 9 клас

вправа спрямована на розвиток групової взаємодії, співпраці кожного з кожним; усвідомлення того, що всі люди мають право на повагу та залучення, самореалізацію.

фізика | 8 клас

Аналізуючи вплив відпрацьованих елементів живлення на навколишнє середовище, учні усвідомлюють важливість відповідальності кожного для забезпечення реалізації прав людини.

фізкультура | 8 клас

учні вчаться обговорювати питання та приймати спільні рішення. Вправа сприяє розумінню участі кожного в ухваленні рішень та відповідальності за їх реалізацію.

ewc ce mo norw

Програма реалізується у співпраці з БО «Центр освітніх ініціатив» й ІСАР «Єднання»,
за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


logo footer 2 logo2

© 2019 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда