ewc ce

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Онлайн інструменти для підтримки розвитку культури демократії в школах і розвитку громадянських компетентностей, розроблені й запропоновані програмою «Демократична школа»:

Інструмент демократичного розвитку школи          

1 75 zobrazhennia

Допоможе визначити сфери освітнього процесу, які можуть бути покращені, спланувати зміни та регулярно    відслідковувати прогрес. Інструмент базується на принципі самооцінювання за певними критеріями. Результати   самооцінки доступні лише для людей, зареєстрованих як «директор» і «помічник директора» школи. Відповідно,      самооцінка має бути максимально чесною і критичною і вказати на необхідні покращення. Самооцінювання є своєрідною підготовкою до інституційного аудиту і сприяє активізації органів громадського самоврядування. Повна сесія самооцінки з обговоренням може тривати до 4-х годин. Радимо здійснювати самооцінювання наприкінці навчального року з тим, щоб внести ініціативи щодо розвитку школи в річний робочий план. Детальніше про роботу з інструментом читайте в інструкції або в Практичному посібнику для шкіл з використання Інструменту демократичного розвитку. Для доступу до онлайн версії інструменту директору школи необхідно зареєструватися на сайті та створити профіль школи.

Тулбокс для вчителів Знімок екрана о 12.21.07

Це збірка інтерактивних вправ для розвитку громадянських компетентностей на різних предметах. В цій збірці учителі діляться своїми напрацюваннями. Тут можна шукати ідеї і готові вправи, розроблені і апробовані колегами. Для того, щоб бачити вправи, реєстрація на сайті не потрібна. Тут також можна поділитися власними розробками. За це Програма пропонує сертифікат. Для додавання вправ у Тулбокс потрібно зареєструватися на сайті.

 

Тестовий моніторинг

board 361516 1280

Матеріали для моніторингового дослідження поступу школи у розвитку громадянських компетентностей. Вони покликані з'ясувати, як впливають діяльність педагогічного колективу та розроблені програмою «Демократична школа» матеріали на формування громадянських компетентностей учнів. Інструментарій моніторингу розроблено відповідно до Рамки компетентностей для культури демократії (Рада Європи, 2018).

Обов’язкова умова – моніторинг має проводитися щонайменше двічі: на початку роботи за програмою розвитку ГК та по завершенню певного етапу роботи.

Моніторинг не оцінює індивідуальних навчальних досягнень учнів чи педагогічні здобутки вчителів, а допомагає відслідкувати прогрес.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

ewc ce mo norw

Програма реалізується у співпраці з БО «Центр освітніх ініціатив» й ІСАР «Єднання»,
за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


logo footer 2 logo2

© 2021 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда