ewc ce

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Онлайн інструменти для підтримки розвитку культури демократії в школах і розвитку громадянських компетентностей, розроблені й запропоновані програмою «Демократична школа»:

Інструмент демократичного розвитку школи          

1 75 zobrazhennia

Допоможе визначити сфери освітнього процесу, які можуть бути покращені, спланувати зміни та регулярно    відслідковувати прогрес. Інструмент базується на принципі самооцінювання за певними критеріями. Результати   самооцінки доступні лише для людей, зареєстрованих як «директор» і «помічник директора» школи. Відповідно,      самооцінка має бути максимально чесною і критичною і вказати на необхідні покращення. Самооцінювання є своєрідною підготовкою до інституційного аудиту і сприяє активізації органів громадського самоврядування. Повна сесія самооцінки з обговоренням може тривати до 4-х годин. Радимо здійснювати самооцінювання наприкінці навчального року з тим, щоб внести ініціативи щодо розвитку школи в річний робочий план. Детальніше про роботу з інструментом читайте в інструкції або в Практичному посібнику для шкіл з використання Інструменту демократичного розвитку. Для доступу до онлайн версії інструменту директору школи необхідно зареєструватися на сайті та створити профіль школи.

Тулбокс для вчителів Знімок екрана о 12.32.17

Це збірка інтерактивних вправ для розвитку громадянських компетентностей на різних предметах. В цій збірці учителі діляться своїми напрацюваннями. Тут можна шукати ідеї і готові вправи, розроблені і апробовані колегами. Для того, щоб бачити вправи, реєстрація на сайті не потрібна. Тут також можна поділитися власними розробками. За це Програма пропонує сертифікат. Для додавання вправ у Тулбокс потрібно зареєструватися на сайті.

 

Карта міжпредметних зв’язків    calendar strijek 2016

Доступна для зареєстрованих шкіл і вчителів. Вона допомагає вчителям співпрацювати і планувати міжпредметні зв’язки для формування громадянських компетентностей. Наприклад, учителі різних предметів хочуть провести на своїх уроках вправи для розвитку громадянських компетентностей, вони можуть внести в карту-“календар” вправи, які збираються проводити. Інші колеги, які проводитимуть уроки, скажімо, у 8-х класах, будуть бачити, що вже заплановано, і уникнуть повторення. Також вчителі можуть домовитись про розвиток, наприклад, вміння співпрацювати, і спланують на тиждень/місяць вправи, які будуть проводити на своїх уроках, в рамках своїх предметів, але всі ці вправи сприятимуть формуванню вміння співпрацювати в учнів і учениць 8-х класів.

 

Вебінари   Знімок екрана о 12.47.15

Тут зберігаються записи наших онлайнових заходів, що висвітлюють різні актуальні для шкільних команд теми. Слухайте, дивіться та пропонуйте наступні теми на сторінці програми у Фейсбук.

 

 

Знімок екрана о 12.41.15  Онлайн навчання

 Програма проводить змішане навчання (тренінги і семінари  у поєднанні з дистанційною підтримкою). Наразі онлайн  навчання доступно лише для тих учасників, які беруть  участь у програмі “Демократична школа”. Коли з’явиться  можливість долучення всіх зацікавлених, ми повідомимо  про це окремо.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

ewc ce mo norw

Програма реалізується у співпраці з БО «Центр освітніх ініціатив» й ІСАР «Єднання»,
за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


logo footer 2 logo2

© 2021 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда