TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Онлайн інструменти для підтримки розвитку культури демократії в школах і розвитку громадянських компетентностей, розроблені й запропоновані програмою «Демократична школа»:

Інструмент демократичного розвитку школи          

1 75 zobrazhennia

Допоможе визначити сфери освітнього процесу, які можуть бути покращені, спланувати зміни та регулярно    відслідковувати прогрес. Інструмент базується на принципі самооцінювання за певними критеріями. Результати   самооцінки доступні лише для людей, зареєстрованих як «директор» і «помічник директора» школи. Відповідно,      самооцінка має бути максимально чесною і критичною і вказати на необхідні покращення. Самооцінювання є своєрідною підготовкою до інституційного аудиту і сприяє активізації органів громадського самоврядування. Повна сесія самооцінки з обговоренням може тривати до 4-х годин. Радимо здійснювати самооцінювання наприкінці навчального року з тим, щоб внести ініціативи щодо розвитку школи в річний робочий план. Детальніше про роботу з інструментом читайте в інструкції або в Практичному посібнику для шкіл з використання Інструменту демократичного розвитку. Для доступу до онлайн версії інструменту директору школи необхідно зареєструватися на сайті та створити профіль школи.

Тулбокс для вчителів Знімок екрана о 12.21.07

Це збірка інтерактивних вправ для розвитку громадянських компетентностей на різних предметах. В цій збірці учителі діляться своїми напрацюваннями. Тут можна шукати ідеї і готові вправи, розроблені і апробовані колегами. Для того, щоб бачити вправи, реєстрація на сайті не потрібна. Тут також можна поділитися власними розробками. За це Програма пропонує сертифікат. Для додавання вправ у Тулбокс потрібно зареєструватися на сайті.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot 2024

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда