Що ми пропонуємо?
Змішаний курс, що складається з навчальних модулів для самостійного опрацювання та фасилітованих онлайн-зустрічей для спільної роботи та рефлексій.
Будемо разом міркувати:
✔ Як досягнути того, щоб усі діти в садочку були...
Чому варто прийти на курс?
На курсі ви навчитеся різним прийомам роботи з дітьми; оволодієте техніками для підвищення рівня власної стресостійкості; вдосконалите навички адаптації до життя в умовах війни; отримаєте відповіді на актуальні...
Чому варто прийти на курс?
Курс сучасний, інтерактивний і практично спрямований.
Курс передбачає активну взаємодію з експерт(к)ами та колегами з усієї України.
Курс базується на українському й міжнародному досвіді, який уже перевірений...
Школи-учасниці програми «Демократична школа» зустрілися в новому проєкті Центру освітніх ініціатив.
Проєкт «Відновлення та безперервність освітнього процесу в громадах, які постраждали від окупації та бойових дій» тривав з червня 2023 до...
Курс покликаний допомогти педагогам дошкілля адаптуватися до змін, передбачених оновленим Базовим компонентом дошкільної освіти. Ресурси й матеріали, з якими ви будете працювати на курсі, стануть у нагоді для роботи не лише з дошкільнятами, а й...
Запрошуємо педагогічних, науково-педагогічних працівників закладів освіти, молодіжних працівників та державних службовців взяти участь у конкурсі та пройти підвищення кваліфікації на навчальному курсі "Розвиток громадянських...
Сучасна школа не може існувати без оцінювання. Один його видів - формувальне оцінювання - викликає найбільше дискусій в освітянському середовищі. Запрошуємо тих, хто готовий подивитися на це питання з позиції керівництва школи, вчитися разом,...
Запрошуємо налаштувати педагогічну оптику та відкалібрувати методичні лінзи відповідно до змін в освіті й нових підходів в оцінюванні.
✔ Ви практикуючий/ учитель/учителька або викладач/викладачка професійно-технічного закладу освіти /...
Робота з дітьми дошкільного віку вимагає від дорослих уміння допомагати, підтримувати й відповідати на складні дитячі питання. В умовах війни додаються ще й стрес та втрати, вагання, як краще втішити й заспокоїти дитину. Напевно, кожна і кожен з...
✔ Як досягнути того, щоб усі діти в садочку були успішними?
✔ Як зробити садочок комфортним для кожної дитини, незалежно від того, з якої родини вона походить, які має особливості, вподобання й характер?
✔ Як навчити наймолодших діток дбати про...
Чому варто прийти на курс?
Вже понад 800 педагогів дошкілля отримали сертифікати про успішне завершення курсу “Почути голос дитини…”, познайомившись із ресурсами, які стануть в нагоді для роботи з дошкільнятами та їхніми родинами. Запрошуємо...
Сучасна школа не може існувати без оцінювання. Один його видів - формувальне оцінювання - викликає найбільше дискусій в освітянському середовищі. Запрошуємо тих, хто готовий подивитися на це питання з позиції керівництва школи, вчитися разом,...
Чому варто прийти на навчання?
Коли люди працюють спільно, вони здатні об'єднати свої зусилля та досягати більшого, ніж кожен окремо. Саме в процесі взаємодії ми вибудовуємо демократичне середовище.
На курсі ми усі разом:
обговоримо питання:...
Щоб допомогти українським педагогам організувати ефективний освітній процес, цікавий і для учнів, і для самих учителів, програма “Демократична школа” пропонує безкоштовний фасилітований онлайн-курс ”Шкільне життя онлайн: як вчити і вчитися...
✔ Ви практикуючий/ учитель/учителька або викладач/викладачка професійно-технічного закладу освіти / закладу фахової передвищої освіти?
✔ Маєте більше запитань ніж відповідей щодо оцінювання?
✔ Уже застосовуєте формувальне оцінювання? А...
Запрошуємо взяти участь у навчальному курсі "Сприяти, а не заважати: як навчати опікунів учнівського самоврядування". Саме цей курс дасть вам можливість ознайомитися з особливостями роботи УС, розробити та впорядкувати свої власні матеріали для...
Дитячий садок – це перша інституція, де діти набувають досвіду суспільного життя і взаємодіють з однолітками та дорослими. Важливо, щоб дитина зростала в демократії вже з наймолодшого віку. Демократизація дошкільної освіти в Україні необхідна...
Запрошуємо педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів освіти взяти участь у конкурсному відборі та пройти підвищення кваліфікації на навчальному курсі "Розвиток громадянських компетентностей через роботу учнівського самоврядування".
Чому варто прийти на курс?
У вересні 2022 року всі п'ятикласники України розпочали навчання в Новій українській школі. Повномасштабна війна, яка триває у нашій країні вже рік, завдала серйозного удару освітній системі України. Навчання для...
Чому варто прийти на курс?
Розвиток громадянських компетентностей на різних предметах – реалії сьогодення кожної школи. Як перетворити процес формування громадянських компетентностей на корисну та драйвову діяльність, яка подобатиметься...