
Демократична школа. Підтримка освітніх реформ в Україні. Описовий звіт 01.11.2021 – 31.12.2022
Посібники охоплюють практичні рекомендації, зразки документів, відповіді на актуальні питання. Видання здійснені Українським інститутом розвитку освіти за підтримки Європейського центру імені Вергеланда в рамках Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа»:
Серія відео, які допоможуть батькам, педагогам та всім, хто працює з дітьми, підтримати дітей і зберегти власний ресурс.
До вашої уваги практичні поради від фахівців провідної норвезької установи з вивчення травматичного стресу. Відеоматеріали створені за запитами української педагогічної спільноти весною 2022 року.
Розмова з людьми, які пережили військові дії у своїй країні, коли були школярками. Нині обидві спікерки, крім іншого, викладають історію в школі.
Експертна дискусія з педагогами та адміністраторками шкіл у рамках підсумкової конференції “Демократична школа: 5 років партнерства задля реформ" відбулася 24 червня 2021 року.
Лекція Оксани Пасічник, вчительки інформатики ліцею «Сихівський» (м.Львів), консультантки з онлайн-навчання Програми «Демократична школа»,
Запис експертної дискусії, пряма трансляція якої відбулася 24 червня 2021 року під час конференції "Демократична школа: 5 років партнерства задля реформ".
Запис вебінару, що відбувся 2 лютого 2021 року під час конференції "Компетентісне навчання у базовій середній школі".
Пропонуємо запис вебінару "Проєктний підхід у супроводі шкіл: як працювати з проєктним підходом у процесі підтримки школи щодо реалізації плану змін", який відбувся 6 лютого 2020.
Цифрове громадянство - це усвідомлення впливу цифрових технологій на суспільство, спільноту та кожного із нас.
Переглядаючи вебінар Ви дізнаєтесь про відкриті цифрові відзнаки (Open Digital Badges) і як їх можна застосовувати в освітньому процесі.