ewc ce

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Запрошуємо освітян та усіх, хто цікавиться шкільним життям, на цикл онлайн-курсів «30 кроків до Нової української школи: навчаємо громадянина» на платформі Prometheus. Оберіть будь-який із  чотирьох курсів: 

Курс “Стартуємо до успішної школи”

starting successful school

Як діяти, щоб ваша школа стала успішною? Що робити, щоб діти із задоволенням йшли на ваші уроки, а батьки були по-справжньому залученими до життя школи? Цей курс пропонує низку практичних вправ і дієвих порад, як цього досягти. З перших кроків шкільної реформи програма «Демократична школа» допомагає закладам загальної середньої освіти та вчителям по всій Україні йти в ногу з часом, втілювати на практиці можливості шкільної автономії й академічної свободи. Тренерська команда та експерт(к)и програми зібрали для вас найважливіші складники, з яких і директори, і вчителі легко зможуть створити свій власний неповторний рецепт успіху.

Обсяг курсу: 30 годин (1 кредит ЄКТС).


Курс “Секрети успішних директора та директорки школи”

secrets successful directorsЩо повинні знати і вміти сучасні управлінці, аби їхня школа стала успішною і конкурентною? Як має працювати учнівське самоврядування, педагогічні ради та батьківський комітет? Навіщо прозоро обмінюватись інформацією зі шкільним колективом та відкрито звітувати? Автори й авторки курсу дають практичні поради до дії та кваліфіковані відповіді на ці запитання. Онлайн-курс для управлінців від Програми "Демократична школа" допоможе керівництву шкіл ефективно запровадити у школі демократичне врядування, краще згуртувати колектив, побудувати партнерські відносини з батьками й загалом вдосконалити свої управлінські навички. Втіливши на практиці авторські поради та напрацювання, ви зможете перетворити вашу школу на демократичну інституцію, яка навчає учнів самостійності та відповідальності.

Обсяг курсу: 24 години (0,8 кредиту ЄКТС). 


Курс "Успішне вчителювання – прості рецепти на щодень”

successful teachingОнлайн-курс дає поради практикам від практиків, щоденно задіяних у роботу школи. Він на “живих” прикладах демонструє, як зацікавити навчанням сучасних дітей. Курс допоможе учителям зорієнтуватися й виробити власний стиль, спираючись на ідеї колег, а також забезпечить професійний розвиток і впевненість у власних силах. Також курс пропонує знайомство з кращими практиками і надає учасникам та учасницям поради до дії для використання в їхньому унікальному освітньому середовищі. З 2016 року елементи курсу апробовано у 300 школах України.

Обсяг курсу: 30 годин (1 кредит ЄКТС).


Курс “Школа та громада для дитини” 

school and communityВаша школа готова до партнерства, але не знає, як і з чого почати? Ви сумніваєтесь, чого можуть навчитися учні у співпраці з громадою? Тоді цей курс для вас!

Ефективна взаємодія з місцевою громадою сприяє успішному реформуванню школи та формуванню громадянських і соціальних компетентностей вчителів учнів та батьків. Онлайн-курс розкриває переваги учнівської участі у громадському житті, розповідає про реальний досвід взаємовигідної співпраці, успішного втілення громадських ініціатив та впливу на формування місцевої політики. Такий досвід сприятиме формуванню в учнів компетентностей, необхідних для успіху та самореалізації у самостійному житті. Це громадянська відповідальність, лідерські якості та вміння ефективно співпрацювати й об'єднуватися задля досягнення мети. У майбутньому такі учні дивуватимуть усіх власними волонтерськими проектами.

Обсяг курсу: 18 годин (0,6 кредиту ЄКТС).


Навчайтесь безкоштовно у власному темпі, а після успішного завершення кожного з курсів отримуйте сертифікат підвищення кваліфікації.

 

Програми курсів і сертифікат розроблені у відповідності до вимог Міністерства освіти і науки України (Постанова КМУ від 21 серпня 2019 р. №800 зі змінами та доповненнями від 27 грудня 2019 р. №1133). У   місячний термін після завершення курсів вам потрібно подати сертифікат на розгляд педагогічної ради   Вашого освітнього закладу.

 

Ознайомитись з програмами підвищення кваліфікації можна у розділі "Підвищення кваліфікації" .

Завантажити інформаційну листівку.

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

ewc ce mo norw

Програма реалізується у співпраці з БО «Центр освітніх ініціатив» й ІСАР «Єднання»,
за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


logo footer 2 logo2

© 2021 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда