TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Алла Керізь

Facebook

Я в програмі «Демократична школа» - це насамперед можливість навчитись і навчати інших демократичним цінностям, які спрямовані на формування національної ідентичності, вільне вираження своїх поглядів і переконань, вільний обмін ідеями, новітні форми роботи з дітьми та батьками.

На щодень я — консультантка центру професійного розвитку педагогічних працівників Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області. Голова відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» в Одеській області. Регіональна експертка з оцінювання якості освітнього процесу в закладах дошкільної освіти з використанням методики Early Childhood Environment Rating Scale (ECERS-3).

Зі шкільними командами я найохочіше працюю над темами: права людини/дитини, демократичне середовище, участь, проєктна діяльність, співпраця з громадою.

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: бачити конкретні зміни, які відбуваються в колективах закладів дошкільної освіти; перше знайомство з програмою Школи і досвід роботи з мобільними групами. З кожним подальшим кроком відкриваються нові можливості втілення демократичних цінностей.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot 2024

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда