TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Альона Глазкова

м. Кременчук

Facebook

Я в програмі «Демократична школа», бо маю власний травматичний досвід навчання в школі :). І вірю, що демократична школа може значно зменшити кількість дітей травмованих школою. Я вірю в права людини і те, що вони можуть починатися в школі, й хочу поділитися своєю натхненною вірою через програму зі школами.

На щодень я працюю в громадській організації з довжелезною назвою “Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр “Європейський клуб”. Я проектний менеджер і нудно пишу і реалізовую різні проекти. Займаюся всілякими міжнародними можливостями для молоді в рамках програми “Еразмус+” (волонтерства, обміни, тренінги) та в рамках обмінів між Польщею та Україною. Допомагаю молоді знайти для себе можливість, підготуватися до неї, а також підтримую реалізацію власних ініціатив після поїздок. Я координую кіноклуб документального кіно про права людини, проводжу покази з обговореннями, та займаюся плануванням і втіленням щорічного Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Проводжу тренінги з проектного менеджменту, як фасилітаторка програми “Активні громадяни” і не тільки. Також проводжу навчання з освіти з прав людини та механізмів захисту прав людини.

Мої зацікавлення: кіно, подорожі, намети, права людини, жонглювання, книжки, їжа, пишу історійки.

Зі шкільними командами я найохочіше працюю з правами людини та ОДГ/ОПЛ.

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: не було у мене ще такого моменту) момент виплати зарплати?)))

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot 2024

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда