TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Анатолій Ковтонюк

Facebook

Я є тренером «Демократичної школи», тому що саме ця програма наскрізь пронизана ідеєю верховенства права, баченням такої організації освітнього процесу, орієнтиром якої є ідея забезпечення прав дитини. Така модель, на мою думку, спроможна сформувати в учня розуміння цінності прав, вміння користуватися ними, відчуття міри правокористування, усвідомлення особистої відповідальності за перевищення цієї міри...   

Наразі викладаю правознавство та інформатику у Вацлавпільській гімназії, поєднуюючи педагогічну діяльність з громадською – експертую питання надання муніципальних послуг у програмі «U-LEAD з Європою».

До сфери моїх інтересів належить взаємодія з природою – рибалю, збираю гриби, лісові ягоди, подорожую – до якої прагну долучити і своїх дітей.

Найцікавішими питаннями «Демократичної школи» для мене є демократизація процесу управління освітнім процесом, проблема організації учнівського, батьківського та вчительського самоврядування.

З досвіду роботи у програмі захоплююсь тренінгами з питань організації учнівського та батьківського самоврядування.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда