TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Андрій Кінаш

Я в Програмі «Демократична школа», бо прагну змін в освітньому середовищі. Школа повинна стати місцем розвитку, а не місцем відбування/пересиджування, як для  дітей так і для дорослих. Школа це відправна точка розвитку громади і країни в цілому.

На щодень я працюю координатором освітніх проектів, є експертом, тренером з освіти у сфері прав людини, громадянської освіти, освіти дорослих, методики викладання тощо. Маю досвід роботи з різними віковими групами (учні, студенти, вчителі, батьки, шкільні адміністратори, держслужбовці, представники громад…). Намагаюсь впливати на розбудову освітнього простору на принципах прав людини.

Мої зацікавлення: громадянська освіта, навчання толерантності та правам людини, питання антидискримінації (політика рівності), сприйняття культурного різноманіття та демократії, медіаграмотність, трансформаційне навчання, техніки ефективних переговорів та співпраці, а також подорожі та спілкування з друзями.

Зі шкільними командами найохочіше працюю з теми прав людини/прав дитини, недискримінації, участі, розбудови ефективного учнівського самоврядування, інтеграція ОДГ/ОПЛ в освітній процес тощо.

Мій улюблений момент – коли учасники радіють першим змінам і це їх надихає на подальші дії.

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot 2024

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда