TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Андрій Круп’як

м. Івано-Франківськ

Facebook

Я в програмі «Демократична школа», бо вважаю, що демократія спільно із красою врятують цей світ.

На щодень я працюю тренером-фасилітатором з освіти дорослих в громадській сфері. За 20 років тренерської роботи з освіти дорослих в громадській сфері (з 1999 р.) провів в 7 країнах світу більш ніж 500 тренінгів на більш ніж 15 різноманітних тем і більш ніж 85 фасилітацій в рамках більш ніж 110 програм і проектів різних громадських організацій для більш ніж 135 замовників, в результаті чого відповідні знання та вміння отримали близько 8300 осіб (станом на 01.05.2018).

Мої зацікавлення: 1. Інтелектуальне авторське кіно та театр; 2. Польоти та стрибки в повітрі (повітряна куля, банджа, парашут); 3. Туризм; 4. Екологічний (зелений) спосіб життя.

Зі шкільними командами я найохочіше працюю щодо тем демократичного середовища та співпраці з громадою. А найбільша моя пристрасть – це робота з Хартією Ради Європи з ОДГ/ОПЛ.

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі – це початок роботи з інструментом щодо самооцінки школою своєї демократичності.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда