TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Дар’я Полтавська

м. Миргород

Facebook

Я в програмі «Демократична школа», бо знаю, що глобальні зміні починаються з маленьких і “простих” кроків “звичайної” людини. Я вірю, що кожен (на своєму місці) може зробити так, щоб демократичні цінності стали основою усіх загальнолюдських стосунків. А ще, тому що вірю в те, що татуювання, пірсинг і любов до джинсів ніяк не впливають на  вчительські  вміння та людські якості.

На щодень я працюю з молоддю і бачу, що сучасні діти реально можуть зробити наш світ кращім.

Мої зацікавлення: подорожі Україною і світом, цікаві книжки і канал History.

Зі шкільними командами я найохочіше працюю над темами інтеграція ОДГ/ОПЛ в освітній процес та участь молоді у прийнятті рішень (драбина Харта)

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: коли “скептики демократії” починають розуміти, що демократія – це не щось анархічне і далеке, а “прості”, загальнолюдські цінності, без яких суспільство сучасних людей не може існувати.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot 2024

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда