TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Діана Дубинська

м. Суми

Facebook

Я в програмі «Демократична школа», бо відчуваю в собі сили і бажання бути частиною освітніх реформ в Україні, просувати демократичні цінності серед освітян і молодого покоління, “творити зміни” і бачити результати цих змін у громаді і державі.

На щодень я працюю завідуючою відділом інформаційно-ресурсного забезпечення молодіжних ініціатив “Сумського міського центру дозвілля молоді” СМР, є координатором багатьох міських молодіжних програм. Я є сертифікованим тренером Національної навчальної програми “Молодіжний Працівник” і проводжу базові тренінги в рамках зазначеної програми для фахівців з державного і громадського секторів, які працюють з молоддю.

Мої зацікавлення: подорожі, піший туризм, книги.

В рамках Програми з шкільними командами ще не працювала. З попереднього досвіду роботи зі школярами: “Лідерство і команда”, “Вирішення конфліктів”, “Права людини”, “Толерантність”.

Мій улюблений момент з досвіду роботи в Програмі: Все найцікавіше – ще попереду ;)

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot 2024

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда