TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Галина Ломакіна

м. Слов’янськ

Facebook

Усі хочуть жити у суспільстві, в якому закони чітко регулюють права та обов’язки своїх громадян, захищають їхні інтереси. Я в програмі «Демократична школа», оскільки вважаю, що програма підвищує рівень участі учнів, педагогів і мене особисто у демократичному суспільстві, навчає поважати чужі думки, вирішувати конфлікти та розуміти, що кожна людина є особистістю. Програма сприяє розумінню, що школа 21 століття – школа цінностей, а діти навчаються не для школи, а для життя.

На щодень я працюю проректором з науково-педагогічної роботи та моніторингу якості освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та є членом громадської організації «Крила надії».

Мої зацікавлення: люблю тварин, подорожі по унікальним місцям різних країн, а також піші прогулянки по складним міським/заміським маршрутам.

Зі шкільними командами я найохочіше працюю з питань: компетентності для культури демократії; медіаграмотність та медіаосвіта; планування змін; організація та активізація учнівського самоврядування; налагодження взаємодії між суб᾿єктами освітнього процесу.

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі це коли бачиш зміни не тільки в школі, а й на особистому рівні (наприклад, коли заступник директора з виховної роботи вже не «відстрілюється», намагаючись довести, що у школі супер класне учнівське врядування, а випускає керування зі своїх рук і довіряє учням), коли ти сам зростаєш разом зі шкільними командами.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда