TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Ганна Носак

Facebook     

Я в програмі «Демократична школа», оскільки мені важливо, щоб шкільне середовище стало максимально комфортним простором для розвитку та самореалізації всіх учасників освітнього процесу, а це можливо, насамперед, завдяки впровадженню в школі демократичних цінностей. Маю сподівання, що школи стануть опорними точками для розвитку та укріплення демократії в Україні в цілому.

На щодень я є психотерапевткою та тренеркою, а також очолюю громадську організацію «Український Центр Майбутнього»

Мої зацікавлення: люди та розкриття їх потенціалу, танці, досліджувати нові місця та красоти природи, щире спілкування.

Зі шкільними командами я охоче працюю над налагодженням діалогу між школярами, вчителями та батьками; побудовою співпраці школи та громади, розбудовою демократичного середовища в школі, розвитком компетенцій для культури демократії.

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: обмін досвідом впровадження Програми (успішними історіями та складнощами) між тренерами та пошук спільних рішень для збільшення ефективності роботи.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot 2024

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда