TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Інна Горбенко

 Facebook

Я в програмі «Демократична школа», бо бачу в ній великі можливості для розвитку і реальних змін не лише в освіті. Я дуже хочу, щоб наші діти жили в демократичному суспільстві, де з повагою ставляться до кожної людини, не залежно від віку, статі, походження, особливостей розвитку.

Долучилась до програми у компоненті «Дошкілля», аби сприяти формуванню демократичних цінностей у кожного, хто працює з дітьми дошкільного віку. Щоб кожен педагог бачив перед собою маленьку особистість і розумів - важливо не лише те, чому ми навчаємо дітей, а й те, у який спосіб ми це робимо. Від того, в якому середовищі зростає і виховується дитина, залежить формування її особистості.

На щодень я працюю і є співзасновником приватного дошкільного закладу «Сад можливостей Щастя Кідс» (м. Київ). Практичний психолог, тренер та консультант проектів ВФ «Крок за кроком», Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Мої зацікавлення: подорожі Україною і світом, зустрічі і спілкування з цікавими людьми, психологія та психотерапія.

Зі шкільними командами я найохочіше працюю (з/над темами / тематикою / напрямками - які вам найближче до душі) над темами «Середовище для розвитку і формування громадянських компетентностей», «Психосоціальна підтримка в умовах надзвичайних ситуацій: техніки зцілення»

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: фасилітовані зустрічі, коли педагоги багато рефлексують, розмірковують над різними ситуаціями, і самі починають розуміти необхідність змін у своїй педагогічній практиці. Такі «відкриття» під час спілкування надихають і додають віри в реальність змін та реалізації очікувань.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot 2024

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда