TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Ірина Полєтуха

 Facebook

Я в програмі «Демократична школа», бо це для мене потужна зона росту поруч з колегами, на чий професійний досвід приємно покладатися. Програма дає мені можливість більш глибинно, на практиці вивчати сфери демократичних змін, навчати інших та навчатися разом з нашою цільовою аудиторією.

На щодень працюю у сфері молодіжної політики, а це і громадський сектор, і органи влади. Впевнена, освіта з прав людини необхідна представникам багатьох державних секторів. 

Мої зацікавлення:  генеалогія, політичні комунікації, дивні пригоди

Зі шкільними командами я люблю насправді жартувати, аналізуючи успіхи та невдачі, бо вірю, що хороший гумор може згладити багато кутів та створити атмосферу невимушеності, в якій кожен зможе відкритися. Часто ставлю контроверсійні питання, шукаю протилежний погляд і прагну показати шкільній команді декілька точок спостереження однієї і тієї ж реалії. 

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі:  перший базовий тренінг, на якому ми з колегами аналізували пройдений за день матеріал, методики, проговорювали кожну мить дня, розібрали все до деталей, аби успішно спланувати наступний день. В той момент я зрозуміла, що дуже рада опинитися саме в цьому колі тренерів та тренерок, для кого деталі такі ж важливі, як і мені. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда