TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Ірина Серняк

 Facebook

  • Я в програмі «Демократична школа», бо мені дуже хочеться, щоб, закінчуючи школу, діти (і мої зокрема) володіли громадянськими комптентностями, які пропагує ця програма; щоб впровадження демократичних принципів і цінностей у освітній процес не було чимось модним, а буденною та беззаперечною справою.
  • На щодень я працюю викладачем економічних дисциплін у коледжі, тренеркою з організаційного розвитку, консультанткою з управління персоналом, громадською активісткою та мамою :)
  • Мої зацікавлення: менеджмент, сучасна педагогіка.
  • Найближчими до душі у роботі зі шкільними командами для мене є теми участі молоді й інтеграція ОДГ/ОПЛ в освітній процес.
  • Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі – коли під час енерджайзерів на рівних веселяться учні та представники адміністрації шкіл. Також надихаюсь тим моментом, коли учасники шкільних команд усвідомлюють, що, об’єднавши зусилля, можна робити в школі «великі справи».

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot 2024

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда