TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Лариса Гориславець

м. Кременчук

Facebook

Я в програмі «Демократична школа», бо відчуваю бажання працювати для змін. Сьогодні і вчителі, й батьки розуміють, що час змін настав. Проте, хтось боїться нового, інший не знає, куди рухатися і як, комусь бракує сил і не вистачає підтримки, дорослі не прислухаються до потреб дітей і втрачають їх довіру. Я бачу завдання тренера Програми в тому, щоб бути в одній команді із людьми, які хочуть змінювати неефективні алгоритми і докладають для цього зусилля.

На щодень я працюю менеджеркою антикорупційних проектів в громадській організації КІПЦ “Європейський клуб”. Основний напрямок проектів – це контроль за використанням бюджетних коштів, моніторинг декларацій про доходи чиновників і депутатів, відстоювання права на доступ до інформації, написання статей у ЗМІ про факти порушень. У процесі роботи я комунікую з представниками влади, ЗМІ, активістами і вважаю важливим будувати довіру і діалог в громаді на засадах демократії та верховенства права.

Мої зацікавлення: читання художньої літератури, рукоділля, йога, екологічне волонтерство (брала участь у волонтерських таборах з догляду лісу, організовувала прибирання зелених зон у своєму мікрорайоні).

Зі шкільними командами я найохочіше працюю  над темами  Медіаграмотність, Освіта для демократичного громадянства та Освіта з прав людини.

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: Онлайн-курс Програми. Пишаюся, що завершила його)

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot 2024

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда