TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Людмила Некраш

Facebook

Я в програмі «Демократична школа», бо впевнена, що освітнє середовище потребує змін. Впевнена, що культура демократії має починатися із раннього дитинства в родині і з закладу дошкільної освіти. І участь у програмі “Демократична школа” це велика можливість змінювати себе, зробити свій внесок і допомогти дорослим, які виховують і навчають дітей раннього і дошкільного віку в процесі демократизації освітнього середовище.

Вірю у зміни та реформування освітніх закладів в Україні, маю бажання брати безпосередню участь у цих змінах. 

На щодень я працюю з батьками та педагогами дошкільних закладів щодо демократизації освітнього процесу, впровадження сучасних науковообгрунтованих підходів щодо розвитку і виховання дітей раннього і дошкільного віку, розвитку партнерських відносин між родиною, дошкільним закладом та громадою. Постійно навчаюся і ділюся.

Мої зацікавлення: подорожі, книги, самоосвіта і як самотерапія - трояндарство

Зі шкільними командами я найохочіше працюю  над психоемоційним та соціальним розвитком дитини раннього та дошкільного віку, формуванням батьківської компетентності та дитячо-батьківських відносин, партнерством педагогів і батьків, наданням психосоціальної підтримки батькам\опікунам, які виховують дітей раннього і дошкільного віку, основами партнерства сімʼї, закладу освіти і громади.

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: участь у розробленні та фасилітуванні онлайн-курсу “Почути голос дитини: культура демократії в дошкіллі”; онлайн підтримка педагогів дошкілля під час війни. Подобається бачити конкретні зміни, які відбуваються у дітей та у взаємодії дорослих (батьків і педагогів) з дітьми як результат відвідування мобільних дошкільних груп.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда