TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Людмила Микитюк

м. Біла Церква

Facebook

Я в програмі «Демократична школа», бо знаходжуся серед однодумців, навчаюся і навчаю інших, маю можливість бачити шкільний процес «зсередини» та сприяти позитивним змінам в освіті.

На щодень я працюю в Київському обласному інституті післядипломної освіти. Займаюся саморозвитком та підвищенням професійного розвитку керівників, вчителів з питань організації освітнього процесу в школі, реалізацією інноваційних програм та проектів в області

Мої зацікавлення: цікавлюся захопленнями сина, сюжетами цікавих фільмів, переглядом фейсбуку, квіткарством.

Зі шкільними командами я найохочіше працюю над розвитком медіації в школі, учнівського самоврядування, включення громадянської освіти і прав людини у шкільні предмети, використання інтерактивних форм роботи.

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: під час навчальних тренінгів або роботи з інструментом цікаво спостерігати за реакцією педагогів, коли учнів наводять приклади шкільних факти контрастні вчительським.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда