ewc ce

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Марія Ясеновська

м. Харків

Facebook

Я в програмі «Демократична школа», бо все ще вірю в навчання та людей, й хочу поділитися з іншими своїми знаннями, навичками й цінностями щодо освіти з прав людини.

На щодень я працюю в громадській організації Харківська обласна фундація “Громадська Альтернатива”, вже більше 15 років займаюсь правозахисною діяльністю в різних країнах, дослідницькою та моніторинговою роботою, адвокацією, організацією правової допомоги. Представляю себе та нашу організацію в керівних органах Коаліції проти дискримінації в Україні, Коаліції “Права дитини в Україні”, Міжнародної платформи “Громадянська солідарність” та інших. Крім того, я є тренеркою, зокрема з прав людини, та входжу до тренерського пулу Молодіжного Директорату Ради Європи.

Мої зацікавлення: байдарки, класичні та естрадні танці, фентезі в літературі та кіно, класична та сучасна музика, подорожі.

Зі шкільними командами я найохочіше працюю за темами права людини, недискримінація, освіта з прав людини та демократичної громадянськості, шкільне самоврядування, планування роботи та оцінка потреб й ресурсів.

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: перший приїзд в школу

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

ewc ce mo norw

Програма реалізується у співпраці з БО «Центр освітніх ініціатив» й ІСАР «Єднання»,
за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


logo footer 2 logo2

© 2021 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда