TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Надія Кравченко

м. Кропивницький

Facebook

Я у програмі «Демократична школа» тому, що  цінності програми співпадають із моїми життєвими цінностями; знаю,  програма дієва; вірю, навіть невеликі зусилля кожного призведуть до створенні демократичної української школи.

На щодень я працюю над собою, змінюю себе та світ навколо себе як психолог, тренерка; об’єдную зусилля шкільної громади на розвиток освітнього закладу, де я є директоркою.

Мої зацікавлення: подорожую,  насолоджуюсь читанням та слухаю музику.

Зі шкільними командами я найохочіше працюю  за  напрямками: медіаграмотність та  медіаосвіта, учнівське самоврядування, робота шкільної служби розв’язання конфліктів,  участь у школі, планування роботи школи, культура школи, співпраця з громадою.

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: усвідомлення учасниками, що недовіра  до Програми та невіра у власні сили змінились на відчуття гордості за зміни у освітньому закладі та  у свідомості шкільної громади.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot 2024

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда