TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Наталія Худа

Facebook

Я в програмі «Демократична школа», оскільки вважаю програму сучасною, якісною і такою, яка сприятиме розвитку та демократизації української школи. Саме таку школу прагнуть бачити сучасні учні, адже вони проводять більшість свого часу у стінах школи. Хочу, щоб саме навчальний заклад став для учнів тим простором, де вони можуть реалізувати себе, свої здібності та таланти, а не просто просидіти чергових сім чи шість уроків. Прагну залучити батьків до навчально-виховного процесу, адже батьківський досвід, порада, участь сприяють розвитку відповідальності та формуванню сучасного свідомого громадянина.

На щодень я працюю викладачем англійської мови на кафедрі англійської філології і методики викладання англійської мови Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Мої зацікавлення – подорожі, дуже люблю книги, захоплююсь театром та сучасним якісним українським кіно.

Зі шкільними командами я найохочіше працюю над: компонентом ОДГ/ОПЛ та їх інтеграцією у шкільні предмети; участю молоді та демократичним середовищем і врядуванням.

 Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: бачити етапи розвитку школи, позитивну динаміку, щирі посмішки дітей.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot 2024

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда