TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Наталія Кідалова

м. Мелітополь

Facebook

Я в програмі «Демократична школа», бо філософія і цінності програми співпадають з моїми життєвими цінностями, а робити те, у що віриш – це задоволення! А ще вірю у теорію великої мети і мистецтво маленьких кроків: програма ставить серйозну мету і надає вибір шляхів і практичних інструментів для її покрокового досягнення.

На щодень я працюю учителькою англійської мови, української мови та літератури у Мелітопольській спеціалізованій школі №23.

Мої зацікавлення: освіта, йога, живопис, літературна творчість, подорожі.

Зі шкільними командами я найохочіше працюю над темами, які окреслюються у процесі аналізу специфіки та потреб кожної команди – люблю планувати «за індивідуальним лекалом».

Тематичні напрямки: участь молоді, освіта з демократичного громадянства та освіта з прав людини, співпраця з громадою, розвиток критичного мислення та медіакомпетентності, ціннісно орієнтована освіта, Хартія Ради Європи, компетентності для культури демократії, реалізація наскрізної лінії «Громадянська відповідальність».

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: спостерігати за «вау»-ефектом під час підсумкових зустрічей – коли люди усвідомлюють, що реальність краща за очікування і вони отримали від участі в програмі більше, ніж очікували. Розділяти справжні позитивні емоції людей – дивовижний момент!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot 2024

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда