TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Оксана Корнєєва

Я в програмі «Демократична школа», тому що демократичні зміни вже кілька років поспіль пов’язані з моєю роботою. Не передбачаю великих змін саме від мого впливу, але відчуваю себе «агентом», який поступово привносить у буденне життя навколо себе знання про права людини, діалог, співпрацю, толерантність, віру в краще. Впевнена що кількість переросте у якість і багато «агентів» можуть досягти справжніх великих і якісних демократичних змін.

На щодень я працюю тренеркою програм «Крок за кроком», приймаю участь у проектах спрямованих на місцевий розвиток в контексті «соціальної єдності та громадської безпеки» Програми ООН із відновлення та розбудови миру; реалізую різноманітні проекти як інклюзивний громадський радник, приймаю участь в ініціативах спрямованих на розвиток демократичного суспільства починаючі саме з маленьких дітей – дітей дошкільного віку. Є членом громадських спільнот «Асоціація дошкільних працівників України», «Амбасадори миру».

Мої зацікавлення: малювання аква-грим, фортепіано, подорожі.

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: творче формування майбутнього проекту та можливість спостерігати результати змін які здійснилися.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot 2024

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда