TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Олег Серняк

м. Івано-Франківськ

Facebook

Я в програмі «Демократична школа», бо це класна програма, де ти малими кроками покращуєш освіту в Україні, допомагаєш це робити іншим і при цьому збагачуєшся від спілкування з людьми, які у хорошому сенсі божевільні освітою.

На щодень я працюю тренером-консультантом у громадській організації, генерую цікаві ідеї та реалізовую суспільно корисні проекти. Також я очолюю ОСББ у моєму будинку.

Мої зацікавлення: менеджмент, альтернативна історія, громадська діяльність, футбол. По вечорах і в потязі читаю детективи.

Зі шкільними командами я найохочіше працюю  з темами: учнівське самоврядування, співпраця з батьками, залучення усіх учасників освітнього процесу до ухвалення рішень загальношкільної ваги, ОДГ/ОПЛ у позакласній роботі, партнерство “школа – громада”.

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: базовий тренінг і підсумкова конференція. Завжди цікаво та приємно бачити, як прогресують школи в програмі.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда