TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Олександра Козорог

Я в Програмі «Демократична школа», бо розумію, що цінності демократії, культура прав людини та відповідальне громадянство формуються з дитинства за допомогою знань, цінностей, навичок та оточуючого відповідного середовища. Вірю, що це можливо зробити в сучасній українській школі, щоб забезпечити мирне, стабільне і щасливе майбутнє в країні.

На щодень я працюю координатором освітніх проектів, є експертом, тренером з освіти у сфері прав людини, освіти дорослих, громадянської освіти, міжнародного гуманітарного права, методики викладання тощо. Маю великий досвід роботи з різними віковими групами дітей та дорослих. Намагаюсь впливати на розбудову освітнього простору на засадах і принципах прав людини.

Мої зацікавлення: права людини, трансформаційне навчання, техніки ефективних переговорів та співпраці, а також подорожі та дослідження різноманітних історичних джерел і пам’ятних місць.

Зі шкільними командами найохочіше працюю з теми прав людини/прав дитини, недискримінації, участі, розбудови ефективного учнівського самоврядування тощо.

Мій улюблений момент – коли учасники ставлять складні запитання і разом шукають відповіді, коли відчувається процес розвитку і трансформації на рівні особистості і шкільної громади в цілому.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда