TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Олеся Гаврилюк

Facebook 

  • Я в програмі «Демократична школа» тому, що вірю, що демократизувати країну можливо тоді, коли молоде покоління усвідомлює важливість права та свою участь на будь-якому етапі розвитку держави. Місія вчителя у школі – виховувати свідомого громадянина, який володіє громадянськими компетентностями, тому, як на мене, найосновніша мета довести до освітян та громади ідею та цінності програми Демократична школа, а також показати інструменти, які можуть втілити ідею в життя.
    Я звичайний вчитель і дуже цим пишаюсь. Я щодня спілкуюся з молодим поколінням і маю можливість розповідати про демократичне суспільство, надихаючи їх на зміни. Діти мають розуміти цінність демократії та верховенство права, поважати гідність кожної людини та виховувати у собі відповідальність, реалізовуватись як особистість і не боятися щось змінити.
  • Мої зацікавлення: Весь час рухатись уперед, дізнаватись щось нове, перевіряти себе на стресостійкість, спілкуватися з цікавими людьми, подорожувати. Люблю писати вірші, мрію, колись, у далекому майбутньому, видати свою збірку. За професією я хімік, тому за підтримки своїх учнів, намагаюсь експериментувати  та проводити ефектні цікаві досліди, які будуть мотивувати учнів до вивчення мого предмету. Крім того, щодня намагаюсь доводити усім і собі особисто, що на уроці, не залежно від предмета, можливо впроваджувати розвиток громадянських компетентностей.
  • Зі шкільними командами я найохочіше працюю  з правами людини, участю молоді, Рамкою КДК.
  • Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі: коли в учасників палають очі, відчуваєш, що свою ідею ти доніс і був почутий, розумієш, напевно, зміни розпочнуться...
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot new

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда