TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Ольга Дацко

м. Черкаси

Facebook

Я в програмі «Демократична школа», тому що маю бажання застосувати свої знання та вміння для створення реальних перетворень у школах, щоб діти отримували реальний досвід партнерства, участі, впливу, щоб їм було цікаво та корисно проводити час у школі.

Я психолог, тренер, медіатор, фасилітатор діалогів. Я навчаю, консультую, впроваджую власні проекти у сфері розвитку організацій, ефективної комунікації, вирішення конфліктів, миротворчості та лідерства.

Мої зацікавлення: подорожі, цікаві книги та кіно, музика та професійна творчість.

Зі шкільними командами я найохочіше працюю над темами «створення демократичного середовища», «вирішення конфліктів, створення шкільних служб медіації», «ефективна комунікація, шляхи до порозуміння»

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі це живе спілкування у школах з усіма людьми, що там «живуть» і працюють – дітьми, вчителями, персоналом. Я відкрита для спілкування, намагаюсь бути корисною.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot 2024

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда