TEWC CoE 2 correct 

Вхід

E-mail *
Пароль *
Пам'ятати мене

Ольга Донець

 

Я в програмі «Демократична школа», бо  мрію та вірю, що українські школи можна змінити на ті в яких цінності прав людини та демократії мають значення)). Дуже подобаються філософія програми, яка може допомогти мені здійснити свою мрію…. ну про школи))

На щодень я є головою громадської організації “Донецький молодіжний дебатний центр”, де ми дуже багато працюємо з молодими людьми України, які також постійно нагадують, що зміни в українських школах просто необхідні прямо зараз. Також працюю тренером з майстерності публічного виступу та аргументації, прав людини та ще деяких освітніх програм) 

Мої зацікавлення:  люблю відпочивати та подорожувати) нічого не робити і, звичайно отримувати задоволення від всього що роблю, і від роботи також.

Зі шкільними командами працюю над темами прав людини в освітньому процесі, формування громадянських компетентностей.

Мій улюблений момент з досвіду роботи в програмі це зустрічі з тренерською командою програми, бо вона є справжньою силою ) А ще коли школи отримують задоволення від процесу змін.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

logos foot 2024

Програма реалізується у співпраці з Благодійною організацією “Центр освітніх ініціатив”, Всеукраїнським фондом “Крок за кроком” та Благодійним фондом "SaveEd" за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії


krok za krokom coi whitesavED logo white transparent

© 2024 Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа», Європейський центр ім.Вергеланда